Test Chudnutie-Diéta

Nadváha alebo obezita je vlastne nadmerné ukladanie telesného tuku, ktorý môže viesť k vážnym zdravotným ochoreniam. Nadváha nie je len estetickým problémom, ale hlavne problémom zdravotným. Častokrát pociťujeme nedostatok energie pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Celkovo nás nadváha, obezita, únava a vyčerpanosť obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke je uvedených niekoľko odpovedí a Vašou úlohou je vybrať tú odpoveď, ktorá najpresnejšie vyjadruje Váš skutočný problém. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných troch mesiacoch. Každá odpoveď je ohodnotená určitým počtom bodov, pričom súčtom jednotlivých bodov vznikne celkové skóre.

 

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Ako sa stravujete?
 zdravo
0
viac zdravo ako nezdravo
1
viac nezdravo ako zdravo
2
viac nezdravo ako zdravo
3
Ako pravidelne cvičíte alebo sa venujete nejakej pohybovej aktivite?
3 a viac krát týždenne
0
1 - 2 x týždenne
1
raz za dva týždne
2
 vôbec
3
Aký máte obvod pása? (Ženy max. 80 cm a muži do 94 cm ,pás sa meria cca 3 - 4 cm nad pupkom)
 mám menej ako je norma
0
mám približne obvod v norme
1
mám o niečo viac ako je norma
2
mám omnoho viac ako je norma
3
Ste spokojný so svojou postavou? Ako sa cítite vo svojom tele?
cítím sa dobre
0
necítim sa až tak dobre
1
vadí mi moje bruško
2
cítim sa zle
3
Majú vaši rodičia problémy s nadváhou ?
Nie
0
áno, matka
1
áno, otec
2
áno, obaja
3
Napíšte prosím Vaše BMI.
BMI < 24,9 mierna podváha alebo dobrá váha Nízke zdravotné riziko
0
BMI 25 – 29,9 Nadváha Zvýšené zdravotné riziko
5
BMI 30 – 34,9 Obezita I. stupňa Stredne vysoké zdravotné riziko
10
BMI 35 – 39,9 Obezita II. stupňa Vysoké zdravotné riziko
15
BMI 40 a viac Obezita III. stupňa Veľmi vysoké riziko / život ohrozujúca obezita
15
0
5

Nemáte žiadne prejavy nadváhy, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami a prejedaným by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Chudnutie-dieta, pričom ale samozrejme nesmiete zabudnúť na pohyb! Total Vital Max Chudnutie-dieta obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a Chrómu ktorá pomáha zlepšiť schopnosť organizmu spaľovať kalórie, podporuje organizmus pri redukcii hmotnosti, taktiež pomáha znižiť pocit chuti do jedla a zlepšovať výdrž a vitalitu.

6
12

Máte pravdepodobne mierne príznaky nadváhy, to môže neskôr, pri neriešení tohto problému, viesť k vážnejším zdravotným problémom čo by ste mali skonzultovať zo svojím lekárom. Možno by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Chudnutie-dieta, pričom ale samozrejme nesmiete zabudnúť na zdravú stravu a pohyb! Total Vital Max Chudnutie-dieta obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a Chrómu ktorá pomáha zlepšiť schopnosť organizmu spaľovať kalórie, podporuje organizmus pri redukcii hmotnosti, taktiež pomáha znižiť pocit chuti do jedla a zlepšovať výdrž a vitalitu.

13
19

Máte pravdepodobne príznaky Obezity I. stupňa, neriešenie tohto problému môže neskôr viesť k vážnejším zdravotným problémom, preto je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Zvlášť by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Chudnutie-dieta, pričom ale samozrejme nesmiete zabudnúť na zdravú stravu a pohyb! Total Vital Max Chudnutie-dieta obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a Chrómu ktorá pomáha zlepšiť schopnosť organizmu spaľovať kalórie, podporuje organizmus pri redukcii hmotnosti, taktiež pomáha znižiť pocit chuti do jedla a zlepšovať výdrž a vitalitu.

20
34

 Máte pravdepodobne príznaky Obezity II. stupňa, neriešenie tohto problému môže neskôr viesť k vážnejším zdravotným problémom, preto je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Zvlášť by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Chudnutie-dieta, pričom ale samozrejme nesmiete zabudnúť na zdravú stravu a pohyb! Total Vital Max Chudnutie-dieta obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a Chrómu ktorá pomáha zlepšiť schopnosť organizmu spaľovať kalórie, podporuje organizmus pri redukcii hmotnosti, taktiež pomáha znižiť pocit chuti do jedla a zlepšovať výdrž a vitalitu.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.