Výživový doplnok na podporu kvalitného spánku a zmiernenie stresu a depresie

Zvýhodnená cena
Zmes valeriány, medovky, chmeľu, magnézia, levandule a melatonínu, ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch. Vhodné pre ľudí s vysokým výkonom a vysokým životným tempom, aby sa mozog dokázal zregenerovať rýchlejšie
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením na zmiernenie stresu a depresie a zlepšenie kvality spánku - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 14
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok na podporu lepšieho spánku
  • Prispieva k správnemu duševnému a psychickému zdraviu
  • Pozitívne pôsobí na emočnú rovnováhu a má upokojujúci účinok
  • Podporuje zmierňovať príznaky nervového napätia
  • Pomáha zlepšovať kvalitu spánku
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
21.90€
17.90€
Popis produktu: 

Valeriána lekárska - pomáha skracovať dobu zaspávania, prispieva k hlbšiemu a pokojnejšiemu spánku. Čiastočne pomáha prekonávať poruchy spánku a depresie. Napomáha s upokojením s búšením srdca a s bolesťami hlavy. Pôsobí upokojujúco na centrálny nervový systém a pomája uvoľňovať svalové napätie a kŕče.

Medovka lekárskamá priaznivý vply na centrálny nervový systém: pôsobí upokojúco, podporuje zmenšenie úzkosťi a  zlepšenie nálady. Medovka môže mať taktiež pozitívny vplyv na prevenciu alzheimerovej choroby.

Magnézium (Horčík) - pomáha zmierňovať únavu a pozitívne pôsobí na správnu činnosť energetického metabolizmu a nervového systému. Používa sa na správne fungovanie psychiky a k udržiavaniu normálnych kostí a zubov. Horčík taktiež prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Chmeľ otáčavý  pôsobí upokojúco, podporuje dobrý a zdravý spánok a efektívne pomáha zvyšiť kvalitu spánku. Podporuje nervový systém, prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. 

Levandul'a úzkolistá - používaja sa na zmiernenie príznakov psychického stresu a vyčerpania a na navodenie spánku. Hlavný účinok je anxiolytický a sedatívny, čo znamená, že pomáha zmierňovať úzkosť, upokojuje, pomáha zo zaspávaním a pozitívne pôsobí na predlženie spánku.​

Melatonín nazývaný aj hormón spánku, pre zdravý, nerušený spánok je teda nenahraditeľný. Je taktiež silný antioxidant, aktívne podporuje spaľovanie tukov v organizme, posilňuje imunitu, priaznivo pôsobí pri prevencii a riziku vzniku rakoviny.

Vitamín B6 je známy ako "vitamín na nervy", často podávaný k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, napomáha pri zmierňovaní svalových kŕčov. Podporuje efektívne fungovanie nervového a imunitného systému a správny priebeh metabolizmu.

 

Stres, nespavosť a depresia

Trápi Vás Stres, nervozita, nespavosť a depresia? Stres je pozitívny, pokiaľ je ho relatívne málo a vieme ho kontrolovať. To čo nám neprospieva, je chronický stres, pri ktorom organizmus neúmerne reaguje na stresové situácie. Ak nemáme stres pod kontrolou a nedokážeme sa s ním vysporiadať, môže vyvolávať depresie a nespavosť, čo má negatívne dôsledky na celkové zdravie tela. Vplyv psychického zdravia a nespavosti na celkový zdravotný stav ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Pre ľudí s vysokým výkonom a vysokým životným tempom, tak pre Vás sme vytvorili túto unikátnu kombináciu prírodných látok a vitamínov, aby sa Váš mozog dokázal regenerovať, aby ste lepšie spali a mohli byť výkonní.
Total Vital Max-Spánok-Stres-Depresia je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Valeriány, Medovky, Chmeľu, Levanduli  a Melatonínu, ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch. Slúži na dosiahnutie kvalitného spánku, zmiernenia  príznakov nervového napätia  a vyrovnania sa so stresom.​
Obsahuje komplexnú kombináciu prírodných látok pre zlepšenie nálady, pre duševnú rovnováhu, pre podporu pozitívnej nálady a pre ľudí trpiacich dlhým zaspávaním. Podporuje správnu činnosť nervovej sústavy a tým zvyšuje kvalitu spánku. 

 

Balenie zmesi na spánok, stres a depresiu:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 

Zloženie: 

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585612

Hodnotenia produktu

Myslím že trochu lepšie zaspávam, ale nie vždy, záleží aký som mal deň.

Depky trocha ustúpili, super.

Dobre spím a ráno keď sa zobudím som nový človek.

The 10 Most Terrifying Things About Ticktok Pornstars <a href="https://marvelvsdc.faith/wiki/10_Facts_About_Pornstars_With_Onlyfans_That_Will_Instantly_Put_You_In_A_Good_Mood">Ticktok Pornstars</a>

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.