Zmes zeleného čaju, vitamínov a ďalších látok na chudnutie

Zvýhodnená cena
Zmes zeleného čaju a kávy, garnicie, L-karnitínu, acai, pomarančovníku, guarany, vitamínu E, zinku, selénu, čierneho korenia a chrómu, ktorá prispieva ku kontrole Vašej telesnej hmotnosti a pomáha znižovať chuť do jedla.
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením na chudnutie a diétu - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 07
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok a vitamínov na podporu chudnutia
  • Prispieva k efektívnejšiemu spaľovaniu tukových buniek počas fyzickej aktivity
  • Podporuje zníženie hmotnosti pri diéte
  • Vďaka rôznym vitamínom pomáha obmedzovať pocit hladu
  • Podporuje energiu, výdrž a vitalitu
  • Prírodné zloženie

 

Pôvodná cena: 
26.90€
18.90€
Popis produktu: 

 L-Karnitín - je považovaný za jeden z najefektívnejších spaľovačov, ktorý podporuje výdrž, pomáha dodávať energiu a s regeneráciou svalstva.

 Zelený čaj - pomáha pri oxidácií tukov, zefektívňuje  využitie živín v organizme a je hlavne vhodný pre zvýšenie telesného výkonu.

 Garcínia kambodžská - pomáha navodzovať pocit sýtosti, čím vplýva na udržiavanie normálnej telesnej hmotnosťi. Taktiež napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru a tuku v krvi.

Acai Berry - je najsilnejší antioxidant, podporuje metabolizmus a pomáha v boji z nadváhou. Toto ovocie môže napomáhať pri prevencii chorôb súvisiacich so životným štýlom, ako sú rakovina, cukrovka, nadváha a kardiovaskulárne a neurologické choroby.

Zelená káva - populárny doplnk ktorý sa užíva pri redukciu hmotnosti, pomôže Vám dodať energiu počas obdobia zbavovania  sa nadváhy a nadbytočného tuku.

Guarana - pomáha zvýšiť bdelosť a koncentráciu a podporuje fyzickú aktivitu. Podporuje normálnu mentálnu výkonnosť a priaznivo pôsobí pri znižovaní únavy.

Pomarančovník horký (30% synefrínu) - jeden z najpopulárnejších prírodných spaľovačov tuku na svete, je to pomocník pri redukcii váhy ktorý podporuje termogenézu a štiepenie tukov.

Chróm - hlavný učínok Chrómu je že prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi ale taktiež bojuje proti únave a pomáha regulovať chuť do jedla.

Nadváha alebo obezita je vlastne nadmerné ukladanie telesného tuku, ktorý môže viesť k vážnym zdravotným ochoreniam a následne aj k smrti. Nadváha nie je len estetickým problémom, ale hlavne problémom zdravotným. Častokrát pociťujeme nedostatok energie pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Celkovo nás nadváha, obezita, únava a vyčerpanosť obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. Total Vital Max-Chudnutie-diéta je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Zeleného čaju, Garnície, L-karnitínu, Acai, Pomarančovníku, Vitamínu E, Zinku, Selénu, Čierneho korenia, Zelenej kávy a  Chrómu, ktorá prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti, pomáha s chudnutím, metabolizmu lipidov (tukov) a pomáha potláčať chuť do jedla. Zelený čaj, Guarana a Chróm podporujú metabolizmus a napomáhajú spaľovať tuky, navodzujú a predlžujú pocit sýtosti a tým napomáhajú znížiť hmotnosť. Obsahuje taktiež L-karnitín, ktorý je často využívaný vo fitness svete ako podpora pri spaľovaní tukov a na formovanie postavy. Doplnk je vhodný pre vegánov a vegetariánov, neobsahuje tiež škrob, lepok ani konzervanty. Samozrejme netreba zabúdať na pohyb a cvičenie!
 

 

Balenie tejto zmesi zeleného čaju a vitamínov na chudnutie:

Počet kapsúl so zmesou vitamínov na chudnutie v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 

Zloženie: 

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585605

Hodnotenia produktu

Behom mesiaca som som schudol v problematickej oblasti brucha asi 3kg, takže spokojnosť.

Pri cvičení sa omnoho viac potím, výborný spalovač.

Beriem a Makám a výsledok je vidieť , super.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.