Výživový doplnok na posilnenie imunity a vitality

Zvýhodnená cena
Zmes propolisu, koenzýmu Q10, artemisininu a ženšenu, doplnená vyváženým množstvom vitamínov a minerálov. Zmes má pozitívny vplyv na Vašu vitalitu, zlepšuje imunitu a pôsobí preventívne pred vírusmi
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením - 30 tabliet – užívanie 30dní (1ks denne)
Kód tovaru: 08
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Zložky podporujú a zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Pomáha znižovať mieru únavy a podporuje vitalitu
  • Priaznivo pôsobí na bunky pred oxidačným stresom
  • Môže pôsobíť preventívne pred vírusmi a baktériami
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
17.90€
14.90€
Popis produktu: 

Červený korejský ženšen -  je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom ázijskej medicíny a je hodnotený ako súčasný najúčinnejší rastlinný adaptogén a harmonizátor organizmu. Pomáha zlepšovať cirkuláciu krvi a tvorbu červených krviniek. Napomáha znižovať vysoký krvný tlak a zvyšovať nízky krvný tlak, priaznivo pôsobí na reguláciu hladinu cukru a cholesterolu v krvi, taktiež pôsobí vynikajúco proti únave a stresu.

Palina Jednoročná(Artemisia Annua) - overená prírodná látka, ktorá pomáha detoxikovať a  s obranou buniek proti vírusom,  pozitívne pôsobí pri problémoch s  vírusmy, parazitmy, hubamy a rakovinovými bunkamy.  

Koenzým Q10 - je veľkou dávkou energie aj pre naše srdce a cievy, pomáha zlepšovať ich odolnosť, prekrvenie a optimalizáciu krvného tlaku. Priaznivo pôsobí na srdce, môže znižovať riziko srdcového zlyhávania, čomu už naše telo vo vyššom veku ťažšie odoláva. Pomáha s ochranou mozgu, pečeňe, ale aj stenamy dýchacích a vylučovacích orgánov.  

Propolis - vedci identifikovali viac ako 300 zlúčenín v propolise. Väčšina týchto zlúčenín sú formy polyfenolov. Polyfenoly sú antioxidanty, ktoré bojujú s chorobami a poškodeniami v tele. Propolis má baktericídne účinky, čiže pomáha s ničením baktérii a s problémamy s rastom plesní, a napokon podporuje hojenie rán.

Vitamín A pomáha chrániť naše bunky v boji s voľnými radikálmi, čím spomaľuje ich proces starnutia. Zohráva významnú úlohu v imunitných aj reprodukčných procesoch, podieľa sa na raste kostí a pomáha udržať zdravú pokožku, oči aj dýchacie cesty.
Vitamín C- Podporuje vstrebávanie ťažkých kovov, v tele pôsobí ako antioxidant a vytvára kolagén starajúci sa o zdravé ďasná, zuby, kosti a krvné cievy. Zatiaľ čo väčšina živočíchov si dokáže vytvárať vlastný vitamín C, človek je odkázaný na jeho externý príjem.
Vitamín D3- Má obrovský účinok na imunitný systém  a účastňuje sa na vyše 200 procesoch vo vašom tele. Najdôležitejším účinkom je vplyv na pohybový aparát, kde zároveň pomáha k fungovaniu svalov, a spoluzodpovednosť za rast a zdravie kostí aj zubov.
Vitamíny B1,2,3,5,6,7,9,12- Napomáhajú k správnemu fungovaniu životne dôležitého energetického metabolizmu, majú vplyv aj na psychickú činnosť a funkciu nervového systému a prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.
Zinok, Selén, Železo, Jód, Calcium, Magnézium - Pomáhajú zvyšovať odolnosť voči infekciám, pôsobia preventívne pri chrípkach. Priaznivo vplývajú na celistvosť buniek a pomáhajú urýchľovať ich delenie a tým i hojenie rán. Každá naša bunka obsahuje horčík a potrebuje ho pre svoje správne fungovanie.
Beta Glukán- najznámejší prírodný stimulant imunitného systému. Ľudský  telo si nie je schopné samo vytvoriť betaglukány, preto ich musíme prijať zo stravy, alebo vo forme výživových doplnkov.

Najmä v týchto ťažkých časoch „Korony“ ľudia často podceňujú a prehliadajú vplyv Imunity, prevencie a vitality na fyzické a psychické zdravie, čo je veľká škoda. Málokto vie, že existujú látky a vitamíny, pomocou ktorých možno zmobilizovať imunitu a vitalitu a skoncentrovať ju do formy výživového doplnku, vďaka ktorému sa cítite ako vyslobodení z pút únavy a oslabenej imunity čím následne prežívate úplne nové pocity. Total Vital Max-Imnunita-Vitalita je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Artemisínu, Propolisu, koenzýmu Q10 s Korejským Ženšenom, doplnenú vyváženým množstvom Vitamínov a minerálov, ktorá  pomáha posilňovať obranný a imunitný systém, môže pôsobíť preventívne pred vírusmi a baktériami a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu. Hlavne teraz v dobe Covidovej treba podporiť imunitu, táto zmes obsahuje všetky učinné zložky teda Vitamíny D,C,B s Artemisínom(Palina Ročná), Zinkom, Magnéziom,Selénom a Železom čo podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje metabolizmus, pomáha zepšovať činnosť tráviaceho traktu, prispieva k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Prináša telu látky vhodné na dlhodobé užívanie, znižujúce mieru únavy a podporujúce vitalitu. Zmes môže pozitívne pôsobíť na vírusy, parazity a huby.
 

 

Balenie:

Počet tabliet v balení: 30 ks.

Dávkovanie výživového doplnku na posilnenie imunity a vitality:

1 tableta denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

 

Zloženie: 

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585606

Hodnotenia produktu

Všetko v pohode, myslím že mám viac energie, čuduj sa svete fungovala dobre aj Slovenská pošta, s ktorou som nemala v čase Korona krízy najlepšie skúsenosti ...

Beriem preventívne, pri prvom balení trocha lepšie, budem pokračovať.

MÔJ PRVÝ NÁKUP, TAKŽE ZATIAĽ ŤAŽKO HODNOTIŤ, NA DRUHÚ STRANU BY SOM UVÍTAL VIAC TYPOV DOPRAVY...

Kedže korona je stále tu treba mať dobrú a silnú Imunitu, pripravok obsahuje presne to co všetci hovoria že sa má preventívne brať, za mňa super pretože je to v jednej tabletke a cítim sa dobre.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.