Zmes vitamínov na prostatu a potenciu

POTENCIA LIBIDO
PROSTATA
Zvýhodnená cena
Zmes macy, tribulusu, serenoi, gravioly a ženšenu, ktorá Vám pomôže pri problémoch s močovými cestami, prostatou, potenciou a libidom. Taktiež aktívne prispieva k zvýšeniu Vašej pohlavnej aktivity
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením - 60 kapsúl – užíva sa 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 13
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Podporuje správnu funkciu prostaty a močových ciest
  • Zlepšuje libido mužov i žien
  • Pomáha zvýšiť mužskú výkonnosť
  • Zložky môžu pôsobíť preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné zloženie

 

Pôvodná cena: 
24.20€
19.90€
Popis produktu: 

Žerucha Peruánska (Maca) - podporuje starostlivosť o Vašu prostatu a zvyšuje „mužskú kondíciu“.
Ženšen kórejský - je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne ktorý pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a napomáha pri mužských problémoch v posteli.
Graviola - Annona Šupinatá - priaznivo vplýva na srdcovo cievnu sústavu, pomáha znižovať krvný tlak, može prospievať pacientom s onkologickým ochorením a používa sa pri problémoch s rakovinou prostaty.
Serenoa plazivámá priaznivé účinky na prostatu a močové cesty. Počas štúdií sa preukázalo, že aktívne zložky rastliny môžu pomáhať znižovať príznaky zväčšenej prostaty (hyperplázia). 
Kotvičník Zemný (Tribulus Terrestris) priaznivo vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu a tým pomáha zvyšovať potenciu a libido. Okrem pohlavnej sústavy kotvičník zlepšuje aj tú močovú a prispieva k správnemu fungovaniu prostaty, pôsobí močopudne, vďaka čomu sú močové cesty lepšie prečistené.

Zinok - slúži na zvyšenie tvorby testosterónu a spermií u mužov, je významnou podpornou zložkou, ktorá vplýva na vzrušenie a kvalitu stoporenia.

Zdravá prostata je veľmi dôležitou súčasťou fyzického a psychického zdravia muža, preukázal sa významný vzťah medzi vyšším stupňom prostatických ťažkostí a jeho dopadom na potenciu a tým pádom aj na kvalitu pohlavného života. Libido je prirodzenou súčasťou každého muža a tiež ženy. Na jeho funkciu majú vplyv hormóny a činnosť hormonálnej sústavy, je teda celkom prirodzené, že časom je znížené, pretože vekom klesá tvorba mužských a ženských hormónov.
Total Vital Max-Prostata-Potencia-Libido je doplnok stravy obsahujúci unikátnu zmes Macy, Tribulus, Serenoa, gravioly a Ženšenu, ktorá môže napomáhať pri problémoch s močovými cestami, prostatou, potenciou a libidom čo prispieva k zvýšeniu pohlavnej aktivity.
Zložky pomáhajú zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a môžu pôsobiť preventívne pri rakovine prostaty. Zmes obsahuje jedinečný a čisto prírodný zdroj všetkých potrebných zložiek na zlepšenie prekrvenia pohlavného orgánu, pre zdravšiu mužskú prostatu a výbornú potenciu.
 

Balenie výživového doplnku:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie vitamínov na prostatu:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Zloženie: 

Zloženie výživového doplnku na prostatu, potenciu a libido
Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585611

Hodnotenia produktu

Kúpila som manželovi a spokojný sme, ďakujeme.

Po prvom balení pozorujem mierne zlepšenie. Určite budem pokračovať.

Po dvoch týždňoch užívania sa mi zlepšili problémy s nočným močením. V intímnej oblasti som nečakal žiadne zázraky ale musím povedať aj tam cítim mierne zlepšenie napriek môjmu veku. Som spokojný a zakúpil som ďalšie balenie.

Zjedol som 1 balenie a zatiaľ nič moc, ešte vyskúšam jedno a uvidím.

Beriem 3 týždne a som veľmi spokojný. Ale zdá sa mi, že to má väčšiu účinky na potenciu ako na prostatu.

Dobrý den, doporučuji všem - včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, není problém si pomoci tabletou.

Váhal som. Všade po webe sa to hemží reklamami a zavádzajúcimi "zaručenými" skúsenosťami, poradiť sa človek viacmenej nemá kde. Niežeby som mal akútny problém, chcel som dopriať dotyčnej viac potešenia... nakoniec sa podarilo, Ďakujem.

Диплом о среднем специальном образовании: где и как купить дипломы купить родителям

<A HREF="https://telegra.ph/Promokody-1hbet-05-08">бонус на день рождения 1xbet</A>

Диплом о среднем специальном образовании: где и как купить купить диплом россия

Диплом о среднем специальном образовании: где и как купить купить диплом в нижневартовске

<a href=https://yuradressa.ru>купить юридический адрес</a>

Мир интернет-торговли безграничен,<br> <br> и маркетплейс «Кракен» в этом мире — одна из самых ярких и самобытных <br> <br> звезд. кракен зеркало сайта - https://kraken-official-site.com Общаясь с «Кракеном», я всегда <br> <br> поражаюсь его умению находить баланс между профессионализмом и <br> <br> душевностью. Каждое взаимодействие <br> <br> — уникальное путешествие, где профессиональная <br> <br> поддержка сочетается с человеческим теплом.<br> <br> Отдельного внимания заслуживает культура «Кракена».<br> <br> Специально для площадки создаются песни и треки, которые формируют неповторимый имидж.<br> <br> Посетите «кракен зеркало сайта тор», чтобы погрузиться в эту <br> <br> атмосферу и открыть для себя новые грани самой загадочной торговой <br> <br> площадки. Уверен, вы останетесь в восторге от того, как музыка и культура объединяются здесь, создавая незабываемый опыт <br> <br> для каждого пользователя.

Купить диплом техникума: какие документы нужны? диплом высшего образования купить

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.