Test Imunita

Vplyv Imunity na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Imunita a psychika sú vzájomne prepojené viac, než si väčšinou myslíme. Mnohokrát pociťujeme nedostatok psychickej energie pri fyzickej aktivite ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Slabšia imunita jednoducho znižuje kvalitu nášho života. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.
 

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Máte časté opakované bakteriálne alebo vírusové ochorenie (3 a viac krát za rok)?
Áno
1
Nie
0
Máte časté herpesy (minimálne raz za 3 mesiace)?
Áno
1
Nie
0
Máte zlé hojenie rán?
Áno
1
Nie
0
Trpíte častou a dlhodobou únavou?
Áno
1
Nie
0
Máte žalúdočné a črevné problémy?
Áno
1
Nie
0
Pravidelne cvičíte a stravujete sa zdravo?
Áno
1
Nie
0
Mávate častejšie mierny kašeľ alebo miernu nádchu (3 a viac krát za rok)?
Áno
1
Nie
0
0
0

Nemáte žiadne prejavy oslabenej imunity, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Imunita-Vitalita. Obsahuje unikátnu zmes Propolisu, koenzýmu Q10 s Korejským Ženšenom, doplnenú vyváženým množstvom vitamínov a minerálov,  čo pomáha posilňovať obranný a imunitný systém , je veľmi efektívna v prevencii i ochrane pred vírusmi a baktériami a pozitívne prispieva k obnove obranyschopnosti.

1
2

S veľkou pravdepodobnosťou máte mierne príznaky oslabnej imunity. Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Imunita-Vitalita buď ako prevencia alebo ako podpora Vášho imunitného systému. Obsahuje unikátnu zmes Propolisu, koenzýmu Q10 s Korejským Ženšenom, doplnenú vyváženým množstvom vitamínov a minerálov, čo pomáha posilňovať obranný a imunitný systém , je veľmi efektívna v prevencii i ochrane pred vírusmi a baktériami a pozitívne prispieva k obnove obranyschopnosti.

3
7

Máte typické príznaky oslabenej imunity, môže to byť príznakom chrípky alebo iného závažného ochorenia ak sa to časom zhorší mali by ste vyhľadať odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Imunita-Vitalita Obsahuje unikátnu zmes Propolisu, koenzýmu Q10 s Korejským Ženšenom, doplnenú vyváženým množstvom vitamínov a minerálov, čo pomáha posilňovať obranný a imunitný systém , je veľmi efektívna v prevencii i ochrane pred vírusmi a baktériami a pozitívne prispieva k obnove obranyschopnosti.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.