Test Kĺby-Chrupavky-Kosti

Vplyv zdravých kĺbov, chrupaviek a kostí na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Mnohokrát pociťujeme bolesť pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, alebo aj bez akéhokoľvek dôvodu. Ľudia nadmerne zaťažujúci pohybový aparát napr. ťažko pracujúci, aktívni aj rekreační športovci, ľudia s nadváhou a starší ľudia by mali sledovať či bolesť obmedzuje alebo znižuje ich kvalitu života. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Mali ste Vy niekedy zlomeninu kosti po malom náraze, alebo páde?
Áno
1
Nie
0
Požívate alkoholické nápoje? (aspoň dvakrát do týždňa)
Áno
1
Nie
0
Trpíte častejšie hnačkou?
Áno
1
Nie
0
Fajčil/a ste v minulosti, alebo fajčíte teraz?
Áno
1
Nie
0
Máte denne menej než 30 minút pohybu? Práca v domácnosti, na záhrade, chôdza, beh.
Áno
1
Nie
0
Strávite menej ako 15 minút mimo domu (s nejakou časťou tela odhalenou voči slnku) bez toho, aby ste užívali prípravky s vitamínom D?
Áno
1
Nie
0
Cvičíte občas alebo vôbec?
Áno
1
Nie
0
Vyhýbate sa mlieku a mliečnym výrobkom?
Áno
1
Nie
0
Ste meteosenzitívni?
Áno
1
Nie
0
Máte nadváhu alebo obezitu?
Áno
1
Nie
0
Obmedzujú Vaše problémy s kĺbmi tieto činnosti?( beh, zdvíhanie ťažkých predmetov, vysávanie, jazda na bicykli, vyjsť po schodoch niekoľko poschodí)
Áno
1
Nie
0
0
2

Nemáte žiadne prejavy problémových kĺbov a kostí, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám najlepšie mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max- Kĺby-Chrupavky-Kosti.
Unikátna zmes Kurkumy, Boswellie, Vápnika, Kyseliny hyalurónovej, vitamínu K2 a kolagénu vytvárajú jedinečnú kombináciu pre komplexnú starostlivosť o váš pohybový aparát a kosti. Má silné protizápalové účinky, prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a zabezpečuje kĺbom, chrupavkám a kostiam optimálny stupeň výživy.

3
6

Máte pravdepodobne zvýšené riziko miernych alebo stredných zdravotných problémov s kĺbmi a kosťami, môže to byť príznakom aj iného závažného ochorenia a bolo by dobré vyhľadať na konzultáciu odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max- Kĺby-Chrupavky-Kosti. Unikátna zmes Kurkumy, Boswellie, Vápnika, Kyseliny hyalurónovej, vitamínu K2 a kolagénu vytvárajú jedinečnú kombináciu pre komplexnú starostlivosť o váš pohybový aparát a kosti. Má silné protizápalové účinky, prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a zabezpečuje kĺbom, chrupavkám a kostiam optimálny stupeň výživy.

7
11

Máte pravdepodobne zvýšené riziko možných vážnejších zdravotných problémov s kĺbmi a kosťami, môže to byť príznakom aj iného závažného ochorenia a bolo by dobré vyhľadať na konzultáciu odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max- Kĺby-Chrupavky-Kosti. Unikátna zmes Kurkumy, Boswellie, Vápnika, Kyseliny Hyalurónovej, vitamínu K2 a kolagénu vytvárajú jedinečnú kombináciu pre komplexnú starostlivosť o váš pohybový aparát a kosti. Má silné protizápalové účinky, prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek a zabezpečuje kĺbom, chrupavkám a kostiam optimálny stupeň výživy.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.