Test na menopauzu formou dotazníka

V našom tele nepretržite prebiehajú zmeny. Medzník medzi obdobím, kedy vlastná produkcia estrogénov udržiavala ženu mladú a obdobím, kedy zachovanie mladistvého vzhľadu, elánu a aj zdravia bude vyžadovať istú námahu, je označovaný za Prechod-Menopauza.

Zdravý životný štýl by mal (nie len) v období menopauzy spájať snahu o zdravé stravovanie, primerané pohybové aktivity, minimalizáciu návykových látok a škodlivín, pitný režim, ale napríklad aj snahu o udržanie duševného zdravia.

Tento dotazník Vám napomôže zorientovať sa, aby ste vedela nájsť to správne riešenie Vašich zdravotných problémov týkajúcich sa prechodu. 

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných mesiacoch.

Je Váš vek medzi 40-60 rokov?
Áno
1
Nie
0
Cítite v poslednom období častejšie stres, depresiu alebo úzkosť?
Áno
1
Nie
0
Cítite v poslednom období návaly tepla a potu?
Áno
1
Nie
0
Cítite v poslednom období intenzívnejšie suchosť pošvy?
Áno
1
Nie
0
Máte v poslednom období častejšie problémy so spánkom?
Áno
1
Nie
0
Cítite v poslednom období častejšie bolesti kĺbov a svalov?
Áno
1
Nie
0
Máte problémy s inkontinenciu moču?
Áno
1
Nie
0
Máte problémy so sexom?
Áno
1
Nie
0
Cítite sa v poslednom období častejšie podráždená alebo vyčerpaná?
Áno
1
Nie
0
0
1

Nemáte pravdepodobne žiadne prejavy menopauzy alebo ženských problémov, ale keď sa stretnete s prvými priznakmi tak pred týmito ťažkosťami by Vám najlepšie mohol pomôcť Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy. Obsahuje Unikátnu zmes Ginka, Medovky, Ploštičníku s vitamínmi a minerálmi ktorá pomáha uľavovať pri prejavoch menopauzy a má priaznvé učinky pri ženských problémoch. Ide o kompletný prírodný a multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre ženy v menopauze a postmenopauze.
Pomáha ženám rýchlo a účinne zvládať neklamné známky spojené s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj, spánok, vyčerpanosť a podráždenosť.

2
3

Máte pravdepodobne mierne príznaky prejavov menopauzy alebo ženských problémov, veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu a pohyb. Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy obsahuje Unikátnu zmes Ginka, Medovky, Ploštičníku s vitamínmi a minerálmi ktorá pomáha uľavovať pri prejavoch menopauzy a má priaznvé učinky pri ženských problémoch. Ide o kompletný prírodný a multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre ženy v menopauze a postmenopauze. Pomáha ženám rýchlo a účinne zvládať neklamné známky spojené s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj, spánok, vyčerpanosť a podráždenosť.

4
9

Máte pravdepodobne typické príznaky prejavov menopauzy alebo ženských problémov, mali by ste navštíviť svojho lekára. Veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu a pohyb. Total Vital Max-Menopauza-Ženské problémy obsahuje Unikátnu zmes Ginka, Medovky, Ploštičníku s vitamínmi a minerálmi ktorá pomáha uľavovať pri prejavoch menopauzy a má priaznvé učinky pri ženských problémoch. Ide o kompletný prírodný a multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre ženy v menopauze a postmenopauze. Pomáha ženám rýchlo a účinne zvládať neklamné známky spojené s menopauzou, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj, spánok, vyčerpanosť a podráždenosť

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.