Test pleť, vrásky

Usmievame sa, robíme grimasy, mračíme sa, plačeme ale postupom času a vplyvom rôznych faktorov pomaly ale iste naša pleť stráca svoju elasticitu. Aj každodenný stres, uponáhlaný život a naša životospráva spôsobuje, že v našej pleti dochádza k zníženiu obsahu kolagénu a elastínu, bielkovín zodpovedných za jej pevnosť a pružnosť. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Cítite sa často unavená alebo vyčerpaná/ý?
Áno
1
Nie
0
Máte suchú pleť?
Áno
1
Nie
0
Máte mastnú pleť?
Áno
1
Nie
0
Máte citlivú pleť?
Áno
1
Nie
0
Často sa vystavujete slnečnému žiareniu?
Áno
1
Nie
0
Máte problémy s dodržiavaním pitného režimu(2,5l-3,5l vody denne)?
Áno
1
Nie
0
Vaše pracovné prostredie je nevhodné pre pleť(prach, sucho, klimatizácia)?
Áno
1
Nie
0
Máte viac ako 30rokov?
Áno
1
Nie
0
Da sa povedať že Vaša životospráva je väčšinou zlá?
Áno
1
Nie
0
Dostáva sa často do stresu?
Áno
1
Nie
0
Fajčíte
Áno
1
Nie
0
1
2

Nevykazujete žiadne príznaky potreby riešenia Vašich vrások, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami, alebo na zlepšeniu stavu našej pokožky by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty. Unikátna zmes L-metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je efektívna zmes látok na pomoc s redukciou vrások, pomáha zaisťovať maximálny efekt pre udržanie mladistvého vzhľadu, zdravých vlasov a nechtov.

3
5

Máte pravdepodobne mierne alebo stredné príznaky prejavov starnutia pokožky, zvlášť by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu, pohyb a cvičenie. Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty obsahuje unikátnu zmes L-metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je efektívna zmes látok na pomoc s redukciou vrások, pomáha zaisťovať maximálny efekt pre udržanie mladistvého vzhľadu, zdravých vlasov a nechtov.

6
11

Máte pravdepodobne typické príznaky prejavov starnutia pokožky, zvlášť by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu, pohyb a cvičenie. Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty obsahuje unikátnu zmes L-metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je efektívna zmes látok na pomoc s redukciou vrások, pomáha zaisťovať maximálny efekt pre udržanie mladistvého vzhľadu, zdravých vlasov a nechtov.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.