Test Prechladnutie

Prechladnutie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda, pretože častokrát to môže byť predzvesťou iného závažnejšieho ochorenia. Ide o infekciu horných dýchacích ciest, ktorá sa často objavuje po pôsobení chladu. Pociťujeme nedostatok energie, únavu a vyčerpanosť ktoré nás obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Máte miernu nádchu?
Áno
1
Nie
0
Častejšie kýchate v priebehu dňa?
Áno
1
Nie
0
Máte mierny kašeľ, alebo menšiu bolesť v krku?
Áno
1
Nie
0
Cítite sa počas dňa mierne unavený, prípadne máte občasnú bolesť hlavy?
Áno
1
Nie
0
Mali ste teraz alebo v posledných dňoch zvýšenú teplotu?
Áno
1
Nie
0
Máte mierne bolesti svalov a kĺbov, prípadne slabšiu nevoľnosť? 
Áno
1
Nie
0
0
0

Nemáte žiadne prejavy prechladnutia, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám najlepšie mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia. Obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku ktorá pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia, urýchľuje proces regenerácie a napomáha s tlmením bolesti.

1
2

Nemáte žiadne alebo mierne príznaky prechladnutia. Zvlášť by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia buď ako prevencia alebo na pooc s úľavou od príznakov prechladnutia. Obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku ktorá pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia, urýchľuje proces regenerácie a napomáha s tlmením bolesti.

3
6

Máte typické príznaky prechladnutia, môže to byť príznakom chrípky alebo iného závažného ochorenia ak sa to časom zhorší mali by ste vyhľadať odbornú pomoc. Typickými symptómami sú kašeľ, nádcha a zachrípnutie. Zvlášť by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia ktorý Vám môže prinesť úľavu od týchto príznakov. Obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku ktorá pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia, urýchľuje proces regenerácie a napomáha s tlmením bolesti

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.