Test Regenerácia

Vplyv regenerácie nášho tela na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Mnohokrát pociťujeme nedostatok energie pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Nedostatočnou regeneráciou vzniká úrazovosť v športe a je problémom ako vo vrcholovom športe, tak aj v rekreačnom športe. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke je uvedených niekoľko odpovedí a Vašou úlohou je vybrať tú odpoveď, ktorá najpresnejšie vyjadruje Váš skutočný problém. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných troch mesiacoch. Každá odpoveď je ohodnotená určitým počtom bodov, pričom súčtom jednotlivých bodov vznikne celkové skóre.
Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Koľkokrát v týždni chodíš cvičiť alebo robíš nejakú športovú aktivitu?
Raz za čas
0
1-2 krát
1
3-4 krát
2
5 krát a viac
3
Počas pracovného dňa sa obyčajne rýchlo unavíte?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
Počas pracovného dňa ťažko sústreďujete svoju pozornosť?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
Považujete svoje stravovacie návyky za?
Veľmi zdravé
0
Skôr zdravé
1
Skôr nezdravé
2
Po tréningu máte v priebehu dňa pocit ťažkých nôh?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
0
3

Nemáte takmer žiadne prejavy nedostatku regenerácie, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám veľmi mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia. Unikátna zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku je Váš Regeneračný klúč ktorý urýchľuje proces regenerácie a obnovy energetických zásob vo svale, tým pomôže vytvoriť optimálne podmienky pre ďalší fyzický výkon. Taktiež priaznivo pôsobí pri bolesti a pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia.

4
7

Máte mierne príznaky nedostatku regenerácie, môže to byť ale aj príznakom iného ochorenia, ak by sa to časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia. Unikátna zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku je Váš Regeneračný klúč ktorý urýchľuje proces regenerácie a obnovy energetických zásob vo svale, tým pomôže vytvoriť optimálne podmienky pre ďalší fyzický výkon. Taktiež priaznivo pôsobí pri bolesti a pomáha redukovať chrípky či prechladnutia.

8
14

Máte klasické príznaky nedostatku regenerácie, môže to byť ale aj príznakom iného ochorenia, ak by sa to časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia. Unikátna zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku je Váš Regeneračný klúč ktorý urýchľuje proces regenerácie a obnovy energetických zásob vo svale, tým pomôže vytvoriť optimálne podmienky pre ďalší fyzický výkon. Taktiež priaznivo pôsobí pri bolesti a pomáha redukovať chrípky či prechladnutia.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.