Test spánok

Máte problémy so spaním? Máte ráno pocit únavy alebo nevyspania? Ste ospalí počas dňa? Vplyv spánku na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke je uvedených niekoľko odpovedí a Vašou úlohou je vybrať tú odpoveď, ktorá najpresnejšie vyjadruje Váš skutočný problém. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných troch mesiacoch. Každá odpoveď je ohodnotená určitým počtom bodov, pričom súčtom jednotlivých bodov vznikne celkové skóre.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Za posledné 3 mesiace spávate?
Spím rovnako dobre ako skôr
0
Nespím už tak dobre ako skôr
1
Prebúdzam sa o 1-2 hodiny skôr než obvykle
2
Denne sa prebúdzam predčasne, nespím viac ako 5 hodín
3
Koľko hodín spávate v pracovnom týždni?
9 a viac hodín
0
8 hodín
1
7 hodín
2
6 a menej hodín
3
Spíte toľko hodín koľko potrebujete aby ste sa cítil/a dobre?
Áno takmer vždy
0
Väčšinou áno
1
Väčšinou nie
2
Nie, takmer nikdy
3
Večer, keď si ľahnete do postele, obvykle zaspíte?
Do 10 minút
0
Do 20 minút
1
Do 30 minút
2
Do 1 hodiny
3
Ráno sa obvykle zobudíte?
V plánovanom čase a bez obtiaží
0
Po zazvonení budíka a citím sa sviežo
1
Po zazvonení budíka a citím sa trocha unavený
2
Omnoho skôr, ako by som chcel vstávať
3
Ako sa obykle cítite po prebudení?
Bdelý, svieži
0
Nie celkom odpočinutý
1
Trochu unavený
2
Vyčerpaný a nevyspatý
3
0
5

Nemáte žiadne prejavy nedostatku spánku ale na pomoc zo skvalitnením spánku, by Vám veľmi mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Spánok-Stres-Depresia. Obsahuje unikátnu zmes Valeriány, Medovky, Chmeľu, Levanduly a Melatonínu ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch.

6
10

Máte pravdepodobne mierne príznaky nedostatku spánku, môže to byť príznakom iného ochorenia, ak by sa to časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Mierne príznaky nedostatku spánku môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami so zníženou chuťou na styk, na jedlo, alebo s depresiami atď., Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max-Spánok-Stres-Depresia. Obsahuje unikátnu zmes Valeriány, Medovky, Chmeľu, Levanduly a Melatonínu ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch.

11
14

Máte pravdepodobne stredné príznaky nedostatku spánku, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Stredne príznaky nedostatku spánku môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami so zníženou chuťou na styk, na jedlo, alebo s depresiami atď., Veľmi by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max-Spánok-Stres-Depresia. Obsahuje unikátnu zmes Valeriány, Medovky, Chmeľu, Levanduly a Melatonínu ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch.

15
18

Máte pravdepodobne ťažšie príznaky nedostatku spánku, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné okamžite vyhľadať odbornú pomoc. Ťažké príznaky nedostatku spánku môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami so zníženou chuťou na styk, na jedlo, alebo s depresiami atď., Čiastočne by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max-Spánok-Stres-Depresia. Obsahuje unikátnu zmes Valeriány, Medovky, Chmeľu, Levanduly a Melatonínu ktorá priaznivo pôsobí pri nespavosti, strese a úzkostných stavoch.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.