Test Tehotenstvo

V našom tele sa nepretržite zbierajú toxíny z nezdravého a aj nevhodného jedla. Aj každodenný stres spôsobuje, že naše telo samo produkuje mnoho toxínov, pričom ich nemá ako odbúrať.
Zdravá výživa najmä počas tehotenstva aj pred ním je veľmi dôležitá pre zachovanie vášho zdravia, aj zdravia vášho budúceho dieťatka.
Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.
Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Myslíte si že Váš životný štýl je zdravý?
Áno
1
Nie
0
Máte presnú predstavu o správnej výžive počas tehotenstva ?
Áno
1
Nie
0
Konzumujete alebo budete konzumovať počas tehotenstva vo zvýšenej miere potraviny s vysokým obsahom bielkovín (chudé mäso, vajcia, mlieko, mliečne výrobky)?
Áno
1
Nie
0
Zvýšili/te počas tehotenstva príjem zeleniny a šalátov?
Áno
1
Nie
0
Zvýšili/te počas tehotenstva príjem ovocia?
Áno
1
Nie
0
Konzumujete ryby, morské plody aspoň dva krát týždenne?
Áno
1
Nie
0
Konzumujete častejšie mliečne výrobky?
Áno
1
Nie
0
0
1

Máte pravdepodobne veľký prehľad o správnej výžive počas a pred tehotenstvom, ale ako kompletný doplnok výživy počas a pred tehotenstvom by Vám najlepšie mohol pomôcť Total Vital Max-Tehotenstvo-Plodnosť. Obsahuje Unikátnu zmes Kyseliny listovej, Omega-3 mastných kyselin(EPA,DHA), Vápnika, Železa, Jódu, Vitamínov C,D3,B6 a E prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k udržaniu zdravých kostí, svalov, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Ide o Kompletný multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre tehotné a dojčiace ženy. 

2
3

Pravdepodobne potrebujete vylepšiť zdravú výživu počas a pred tehotenstvom, najlepšie by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Tehotenstvo-Plodnosť, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu a pohyb. Total Vital Max-Tehotenstvo-Plodnosť obsahuje Unikátnu zmes Kyseliny listovej, Omega-3 mastných kyselin(EPA,DHA), Vápnika, Železa, Jódu, Vitamínov C,D3,B6 a E prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k udržaniu zdravých kostí, svalov, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Ide o Kompletný multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre tehotné a dojčiace ženy. 

4
7

Potrebujete vylepšiť zdravú výživu počas a pred tehotenstvom, najlepšie by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Tehotenstvo-Plodnosť, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu a pohyb. Total Vital Max-Tehotenstvo-Plodnosť obsahuje Unikátnu zmes Kyseliny listovej, Omega-3 mastných kyselin(EPA,DHA), Vápnika, Železa, Jódu, Vitamínov C,D3,B6 a E prispievajú k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k udržaniu zdravých kostí, svalov, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Ide o Kompletný multivitamínový doplnok výživy vhodný a určený špeciálne pre tehotné a dojčiace ženy. 

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.