Test Vlasy-Nechty

Každodenný život dáva našim vlasom a nechtom riadne zabrať. Vystavovanie nechtov a vlasov všetkým možným nástrahám prostredia, od slnečného žiarenia až po čistiace prostriedky, môže nechty a vlasy veľmi poškodiť. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Máte problémy zo štiepajúcimi alebo lámavými nechtami?
Áno
1
Nie
0
Vystavujete svoje nechty pôsobeniu chemikáliám alebo ich nechávate nalakované príliš dlho?
Áno
1
Nie
0
Vaše vlasy sú ?
Suché, lámavé, mastné, farbené, odfarbované, melírované
1
normálne
0
Vaše končeky vlasov sú rozštiepené?
Áno
1
Nie
0
Vaše vlasy si tepelne upravujete?
fénom, žehlením, kulmou
1
neupravujem
0
Vlasy Vám vypadávajú
viac ako 50 vlasov za deň
1
nemám problém s padaním vlasov
0
0
0

Nevykazujete žiadne príznaky poškodených vlasov alebo nechtov, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty. Zmes L-Metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je špeciálna účinná formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu vlasov a nechtov čím zaisťuje maximálny efekt na podporu zdravých vlasov, nechtov a udržanie mladistvého vzhľadu.

1
2

Máte mierne príznaky poškodenia vlasov alebo nechtov, veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty. Zmes L-Metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je je špeciálna účinná formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu vlasov a nechtov čím zaisťuje maximálny efekt na podporu zdravých vlasov, nechtov a udržanie mladistvého vzhľadu.

3
6

Máte typické príznaky poškodených vlasov a nechtov, veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty. Zmes L-Metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi je je špeciálna účinná formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu vlasov a nechtov čím zaisťuje maximálny efekt na podporu zdravých vlasov, nechtov a udržanie mladistvého vzhľadu.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.