Efektívna zmes látok pre Vašu mužnosť - Yellow Vital Max Long(akcia 2+1)

PROSTATA
Zvýhodnená cena
Unikátna zmes prírodných látok pre skvalitnenie Vašej erekcie a potencie
3balenia (Yellow Vital Long x 6ks tabliet) - užíva sa 1-2hod pred stykom
Kód tovaru: 01
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Pomáha zlepsovať potenciu a erekciu
  • Môže zlepšovať vitalitu celého organizmu a libido
  • Pomáha zo starostlivosťou o prostatu
  • Zložky môžu pôsobíť preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné Zloženie
Pôvodná cena: 
74.70€
49.80€
Popis produktu: 

Maca peruánska (Lepidium meyenii) - nazývajú ho často aj drevo potencie. Ma afrodiziakálne účinky a pomáha zlepšovať produkciu a kvalitu spermii.

Všehoj Ázijský(Panax Ginseng) - je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne ktorý pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a napomáha pri mužských problémoch v posteli. 

Šafrán Siaty(Crocus Salvius) - môže zvyšovať „mužskú kondíciu“ a zachovávať ju do vyššieho veku. Má pozitívny vplyv na tvorbu a kvalitu spermií, pomáha pri problémoch s prostatou.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) -   priaznivo vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu a tým podporuje potenciu a libido. Okrem pohlavnej sústavy kotvičník zlepšuje aj tú močovú a prispieva k správnemu fungovaniu prostaty, pôsobí močopudne, vďaka čomu sú močové cesty lepšie prečistené.

Zinok - slúži na zvyšenie tvorbu testosterónu a spermií u mužov, je významnou podpornou zložkou, ktorá vplýva na vzrušenie a kvalitu stoporenia.

Pohlavna aktivita je veľmi dôležitou súčasťou fyzického a psychického zdravia muža, libido je prirodzenou súčasťou každého muža a aj ženy.
Ak sa Vaša mužská schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, ak chcete zlepšiť potenciu, erekciu  a byť výkonnejší, je to práve nový Yellow Vital Long, ktorý môže pre Vás predstavovať to správne riešenie.

 Balenie:
Počet tabliet v balení: 6 ks.
Dávkovanie:
Jednu tabletu zapiť tekutinou 1-2hod pred stykom.
Upozornenie:
Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.
 
Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Zloženie: 

Zloženie v 1 tablete:
Panax Ginseng/ Všehoj Ázijský(koreň) 100mg, Lepidium Meyenii /Maca/Žerucha Peruánska(koreň)100mg, Tribulus Terrestris / Kotvičník zemný(rastlina ) 70mg, Šafrán Siaty/ Crocus Salvius ....100mg, Piper Nigrum / Čierne korenie (plod) 3mg, L-Arginin 100mg, Zinok / oxid zinočnatý 4mg (0,5 DDD(dennej doporučenej dávky)) , aditíva 33mg

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
8588005856034

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.