Zdravá pleť s Matcha

          

  Možno ste už počuli, že pitie zeleného čaju pôsobí blahodarne na vašu pokožku. Pitím kvalitného zeleného čaju v ceremoniálnej kvalite Matcha Tenno a Matcha Horizon získa váš organizmus 3x viac antioxidantov ako pitie bežného zeleného čaju. Dnes si povieme, ako vplýva kvalitná Matcha na vašu pokožku. A verte, že vplýva úžasne.

 

   Matcha pôsobí proti zápalom

Ako bohatý zdroj antioxidantov má čaj Matcha úžasné protizápalové účinky. Môže upokojiť červenú, podráždenú pokožku, taktiež môže pôsobiť proti akné, ekzému a vyrážkam.
 

   Pomáha pri stresu a starnutiu

Zložky zeleného čaju sú dobré lapače voľných radikálov. Pomáha ich neutralizovať a znižuje oxidačný stres čím pomáha zo starnutím buniek. Kofeín v čaji Matcha pomáha spevňovať pokožku.
  

   Čaj Matcha priaznivo ovplyvňuje vizáž pleti

Matcha obsahuje metylxantíny, ktoré preukázateľne pomáhajú stimulovať mikrocirkuláciu v pokožke, čo nielenže pomáha podporovať zdravú a žiarivú pleť, ale tiež kvalitu pleti!
  

   Chráni pred znečistením, slnkom a vplyvom prostredia

Polyfenoly v zelenom čaji chránia pleť pred vplyvom UV žiarenia. Môžu ochraňovať kožné bunky aj pred vplyvom okolitého prostredia.
 

   Pomáha pred zvýšenou tvorbou akné

Zvýšená produkcia mazu v mazových žľazách vie značne znepríjemniť život. Priaznivým vplyvom na upokojenie nervového systému a zachytením voľných radikálov pitím čaju Matcha podporíte upokojenie a produkciu mazu a tým môžete znížiť tvorbu akné. Je to ale dosť naviazané na zmenu životného štýlu.

 
  Pitie čaju Matcha prináša veľa zdravotných benefitov, preto je dôležitá jej pravidelnosť. To znamená pitie naozaj kvalitného čaju Matcha bez pesticídov a ťažkých kovov. Dobrý obchodník vám určite poradí. Vymeňte šálku kávy za šálku Matchy na mesiac a uvidíte zmeny na vašom organizme. Skúste to!

Zobraziť v blogu