Výživový doplnok na kĺby, chrupavku a kosti

Zvýhodnená cena
Zmes kurkumy, boswellie, vápnika, MSM, glukosamín sulfátu, kyseliny hyaluronovej, kolagénov, vitamínov D a K2 ktorá vytvára jedinečnú kombináciu pre komplexnú starostlivosť o Váš pohybový aparát, chrupavku, kĺby a kosti
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením na podporu kĺbov, chrupavky a kostí - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 09
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok pre správnu výživu Vašich kĺbov
  • Optimalizuje funkciu kostí a chrupaviek
  • Pomáha zlepšovať mobilitu a flexibilitu kĺbu
  • Pozitívne pôsobí na syntézu chrupavky
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
22.90€
18.90€
Popis produktu: 

Metylsulfonylmetán (MSM) MSM je známe najmä pre svoje pozitívne výživové účinky na kosti a chrupavky. Veľmi dobré účinky vykazuje v boji s osteoartritídou a tiež v boji s  bolesťami kĺbov. Okrem kĺbov pozitívne ovplyvňuje aj šľachy a väzy, takže je komplexným doplnkom pre zdravie pohybového aparátu. 

Glukózamínsulfát je jedným zo stavebných prvkov chrupavky, má prírodné protizápalové vlastnosti, ako aj pozitívne účinky proti starnutiu pohybového aparátu. Používa sa ako doplnok pri problémoch s súvisiacich s vekom, ako je artritída či osteoartritída. Môže tiež prispieť k lepšiemu tráveniu a zdraviu čriev, pohyblivosti, rozsahu pohybu a všeobecnému zdraviu kĺbov. 

Kadidlovník pilovitýje používaný už tisíce rokov pre svoju schopnosť zvládať zápalové ochorenia kĺbov, pohybového a dýchacieho ústrojenstva. Je ideálna pri problémoch s artritídou, hnačkách, pľúcnych ochoreniach, alebo pri udržiavaní zdravej hladiny cholesterolu. Pozitívne vplýva na pohyblivosť kĺbov a znižovanie ich bolesti.

Vápnik je stavebným materiálom celého systému spojovacích tkanív organizmu, do ktorého patria svaly, blany, šľachy, koža a kosti. Ako výživu ju potrebuje každá bunka v tele.Užívanie vápnika spolu s vitamínom D môže znížiť straty kostného minerálu, taktiež môže znižovať riziko vzniku rakoviny hrubého čreva. Je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov a prispieva aj k normálnemu fungovaniu svalov.

Kurkumín - pomáha udržiavať normálny stav kĺbov, pozitívne ovplyvňuje ich pohyblivosť, podieľa sa na znižovaní opotrebenia chrupiek a zároveň pomáha uľavovať od možného zápalu. Kurkuma prospieva aj kostiam.  Používa sa aj pre správnu funkciu tráviaceho systému, pečene, žlčníka alebo krvných lipidov teda cholesterolu.

Kyselina hyalurónová  je dôležitou súčasťou chrupaviek, preto priaznivo ovplyvňuje aj pohybový systém. Kyselina hyalurónová vlastne plní funkciu kĺbovej tekutiny, ktorá premazáva kĺby a je tak pre ne potrebnou výživou. Odporúča sa užívať pri bolestiach kĺbov a ich zlej ohybnosti, artritíde či opotrebovaní kolien a ramien.

Kolagén typu I, kolagén typu IIje kľúčový pre štruktúru vašich kĺbov t.j. väzy, šľachy a chrupavky. Pomáha udržiavať zdravé kosti a kĺby, pomáha znížiť bolestivosť kĺbov, pomáha pri regenerácii kĺbov, šliach a kostí.

Vitamín D3 a K2sú dôležité vitamíny pre správne fungovanie kostí, svalov a krvného obehu. Kombinácia vitamínov D3 a K2 je určená pre mužov aj ženy v každom veku a deti pre dobrý stav svojich kostí, zubov a imunity.

Náš pohybový aparát sa vekom prirodzene opotrebováva, je dôležité mu venovať potrebnú starostlivosť v priebehu celého života, aby sa radosť z pohybu nestrácala. Viditeľné stopy našich odžitých rokov alebo nezdravého životného štýlu ostávajú prítomné, ale príroda pozná riešenie na všetko. Výsledkom je unikátne spojenie prírody a modernej technológie:  Total Vital Max-Kĺby-Chrupavky-Kosti je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes MSM, Glukózamín Sulfátu, Kurkumy, Boswellie, Vápnika, Kyseliny Hyalurónovej, vitamínov D, K2 a kolagénov ktorá vytvára jedinečnú kombináciu pre komplexnú starostlivosť o váš pohybový aparát a kosti. Zlepšuje premezávacie vlastnosti kĺbov, pôsobí protizápalovo, prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek ktorým zabezpečuje optimálny stupeň výživy. Doprajte namáhaným svalom, kostiam, kĺbom a chrupavkám správnu výživu.

Balenie výživového doplnku na kĺby, chrupavky a kosti:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

 

Zloženie: 


Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585607

Hodnotenia produktu

Zdá sa, že kĺby už nebolia.

Veľký plus sú všetky kolagény, super na kĺby.

Užívam už dlhodobo , bolesť ustúpila takže spokojnosť.

Zatiaľ nič, možno krátka doba používania, uvidíme.

Comprehensive Guide To Pornstar UK Kayleigh Wanless <a href="https://www.google.com.uy/url?q=https://nerdgaming.science/wiki/The_Most_Hilarious_Complaints_Weve_Seen_About_Best_Pornstars_Website">Top Pornstars</a>

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.