Unikátna zmes na prechladnutie, bolesť a na regeneráciu

Zvýhodnená cena
Zmes zázvoru, echinacei, acai, medovky lekárskej, vitamínov C, D, B6, B12 a cesnaku pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia, urýchľuje proces regenerácie a napomáha tlmeniu bolesti
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením na podporu regenerácie tela - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 12
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok na potlačnie príznakov prechladnutia a rýchlejšiu regenráciu svalov
  • Zložky pomáhajú znižovať mieru prechladnutia a podporujú vitalitu
  • Určený na prevenciu proti miernej bolesti
  • Pomája urýchľovať proces regenerácie 
  • Môže pôsobiť protizápalovo pri vírusoch a baktériach
  • Priaznivo pôsobí pri prevencii a riziku vzniku rakoviny
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
19.90€
15.90€
Popis produktu: 

Zázvor - podporuje imunitu, zdravie dýchacích ciest a je silným antioxidantom. Priaznivo vplýva na funkciu srdca a trávenia. Pozitívne pôsobí pri nevoľnosťi, zvracaní, zažívacích kŕčoch, poruchách trávenia a nadúvaní. Užíva sa aj na podporu pri zápalových ochoreniach.

Echinacea purpurová - používa sa na zvyšovanie imunity pri chrípkových epidémiách, vykazuje i značnú aktivitu antibiotickú, a to nielen proti baktériám, ale i proti niektorým vírusom. Napomáha s tlmením bolesti a výborne pôsobí pri menších infekciách.

Acai berry - je najúčinnejší antioxidant, pomáha zlepšovať metabolizmus, pomáha s posilňovaním imunity a snanží sa organizmus energeticky nakopnúť . Toto ovocie môže napomáhať pri prevencii chorôb súvisiacich so životným štýlom, ako sú rakovina, cukrovka, nadváha a kardiovaskulárne a neurologické choroby.

Medovka lekárska -  pozitívne pôsobí proti-vírusom a proti-bakteriám, taktiež pôsobí sedatívne a uvoľňuje nervovú sústavu. Pomáha pri migréne (bolesti hlavy) a pri hojení rán.

Cesnakový prášok - použiva sa na zmiernenie symptónov nádchy, chrípky a väčšiny infekcií. Cesnak prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, odolnosti voči dočasnému stresu a zachovávaniu zdravia srdca a zachovaniu normálnych hladín cholesterolu.

Vitamín B6, B12, D3 - sú neodeliteľnou sučasťou pri optimálnom budovaní imunitného systému, sú dôležité pre stavbu kostí, zubov a na podporu činnosti svalov.

Vitamin C - Je najznámejší vitamín na imunitný systém, zvyšuje odolnosť tela proti chorobám ale je to taktiež antioxidant, ktorý sa pozitívne podieľa proti predčasnému starnutiu buniek.

Magnézium, Zino - užívajú sa na optimálnu činnosti svalov,  pre správny vývoj mozgu a jeho fungovanie. Prispievajú aj k zníženiu vyčerpania a únavy a na rýchlejšiu regenráciu svalov po tréningu.

Vplyv prechladnutia, bolesti a regenerácie na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Všetky tieto problémy oslabujú regeneráciu nášho tela a tým vlastne obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života. Efektívne a úspešne bojovať s týmito ťažkosťami Vám pomôže: Total Vital Max-Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia ide o výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B6, B12 a Cesnaku čo pozitívne vplýva na redukciu príznakov chrípky či prechladnutia, napomáha urýchľovať proces regenerácie a obnovy energetických zásob vo svale, tým pomôže vytvoriť optimálne podmienky pre ďalší fyzický výkon. Pozitívne pôsobí na tlmenie bolesťi, bojuje s baktériami a prispieva k dobrému fyzickému a psychickému stavu. Priaznivo ovplyvňuje črevnú mikroflóru, optimalizuje funkciu kardiovaskulárneho systému, pečene, nervového systému a imunitného systému.

 

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie zmesi na bolesť, prechladnutie a regeneráciu:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 

 

Zloženie: 

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585610

Hodnotenia produktu

Ozaj zlé by by bolo byť prechladnutý a chytiť „Koronu“, takže užívame, cítime sa lepšie a odporúčame.

Výborný produkt, dokázal mi pomôcť keď som bol v posteli, spokojnosť.

Ťažko hodnotiť po týždni, makám na zmeny tak potrebujem poriadne zregenerovať, ale asi sa cítim trocha lepšie.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.