Unikátna zmes na podporu detoxu pečene a očistenie organizmu

Zvýhodnená cena
Zmes inulínu, chlorelly, acai, aloe vera, pestreca, zelenej kávy a lecitínu, ktorá podporuje antioxidačné a detoxikačné účinky na Vašu pečeň, prispieva k ochrane Vášho organizmu pred oxidačným stresom a pomáha telu zbaviť sa nečistôt
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 06
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok používaných pri detoxikácii pečene
  • Podporuje očistenie pečene od toxínov a škodlivých látok
  • Pomáha ochraňuje bunky pred oxidačným stresom
  • Priaznivo pôsobí pri prevencii a riziku vzniku rakoviny
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
19.90€
15.90€
Popis produktu: 

Inulín (vláknina)Má priazniný vplyv na zažívanie, pomáha normalizovať funkcie tráviaceho traktu, uľavuje pri zápche. Môže mať probiotické účinky, ciže podporuje rast prospešných baktérii v hrubom čreve. Používa sa na prevenciu nádorových ochorení tráviaceho traktu a taktiež pomáha s detoxikáciou pečeňe a organizmu.

Acai berry  -  je  najsilnejší prírodný antioxidant a jedno z najzdravších ovocii na našej planéte. Toto neuveriteľné množstvo antioxidantov pomáha cítiť sa mladšie a môže tiež znížiť zdravotné problémy, používa sa aj ako prevencia pred vznikom rakoviny. Výskum tiež ukázal, že antioxidanty môžu pomôcť regulovať hladinu cholesterolu v tele, zlepšovať metabolizmus a pomáhajú v boji za ideálnu postavu.  

Pestrec Mariánsky - je silný antioxidant, pomáha regenerovať pečeň a stimulovať jej správne fungovanie. Používa sa v prírodnej farmácií už stovky rokov, najmä pri ochoreniach pečene. Má však rovnako blahodárne účinky aj na žlčník a obličky.

Sójový lecitín  -  pomáha s urýchľením regenerácie svalov po veľkom výkone a upravuje trávenie. Podporuje funkcie nervového systému, má priaznivý vplyv na znižovanie hladiny cholesterolu, prečisťuje steny ciev a pomáha zlepšovať činnosť srdcového svalu. Doporučuje sa tiež ako prostriedok proti únave pri fyzickom výkone, pre fyzicky pracujúcich a aktívnych športovcov.

Zelená káva veľmi dobre známa pre jej antioxidačný a detoxikačný účinok. Vyýrazne napomáha pri redukcii hmotnosti, podporuje zníženie krvného tlaku a pomáha optimalizovať (a znižovať) glukózu v krvi. Pomáha organizmu s obranou proti usadzovaniu sa tuku a napomáha v boji proti celulitíde.

Aloe vera  - má antioxidačné, detoxikačné a antibakteriálne vlastnosti, podporuje telo a pečeň pri zbavovaný sa škodlivých látok. Môže spomaľovať dokonca i starnutie, podporuje energiu človeka čím sa zvyšuje eliminácia škodlivín a telo potom ľahšie regeneruje. Pomáha s potláčaním reprodukcii vírusov a baktérií . Môže zneutralizovať kyslé časti tkanív a kože a podporovať zrážanlivosť krvi. 

Stres, nezdravá strava, nedostatočná hydratácia, nezdravý životní štýl a množstvo ďalších príčin má za následok, že sa začnú usadzovať toxíny v našom tele. Človek sa cíti unavený, bez energie, má neurčité bolesti vo svaloch, trápia ho ekzémy, hnačky alebo zápchy, ktoré vznikajú bez jasných príčin. V takom prípade je v prvom rade potrebné navštíviť svojho lekára, v prípade že Vám odporúčí detoxikáciu organizmu máme pre Vás vyživový doplnok Total Vital Max-Detoxikácia-Antioxidanty  ktorý obsahuje unikátnu zmes Inulínu, Chlorelly, Acai, Alove Vera, Pestreca, Čierneho korenia, Zelenej kávy, Lecitínu, Zinku, Selénu a Vitamínu E ktorá pomáha detoxikavať telo a pečeň, prispieva k ochrane organizmu pred oxidačným stresom a podporuje telo pri zbavovaný sa nečistôt. Je to mix látok s vyváženým obsahom vlákniny a antioxidantov, ktoré spoločne tvoria veľmi účinnú pomoc na detoxikáciu tela a prečistenie hrubého čreva a pečene.

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie tejto zmesi na očistenie organizmu a detox pečene:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 

Zloženie: 

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.
 

EAN: 
858800585604

Hodnotenia produktu

Dal som to na prečistenie a tuším som aj trocha schudol, spokojnosť.

I got this site from my pal who informed me on the topic of this web site and at the moment this time I am browsing this website and reading very informative content here. https://linktr.ee/enshaa233

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.