Test bolesť

Vplyv bolesti na fyzické a psychické zdravie ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Mnohokrát pociťujeme bolesť pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, alebo aj bez akéhokoľvek dôvodu. Celkovo nás bolesť obmedzuje a znižuje kvalitu nášho života. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke sú uvedené dve odpovede, Vašou úlohou je vybrať jednu. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných týždňoch.

Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Za posledný mesiac ste neboli (a) schopný (a) nejakej rodinnej, sociálnej či spoločenskej aktivity kvôli bolesti?
Áno
1
Nie
0
Mávate často menšiu bolesť v krku?
Áno
1
Nie
0
Mali ste počas posledného mesiaca viackrát bolesť hlavy?
Áno
1
Nie
0
Za posledný mesiac ste aspoň párkrát cítili bolesti svalov, kĺbov alebo menštruačné bolesti?
Áno
1
Nie
0
Za posledný mesiac ste mali viackrát mierne bolesti brucha, chrbtice alebo krížov?
Áno
1
Nie
0
Za posledný mesiac bola Vaša produktivita v práci znížená v dôsledku nejakej bolesti?
Áno
1
Nie
0
0
1

Nemáte žiadne problémy s bolesťou, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia. Unikátna zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku je Váš kľuč k zmierneniu bolesti, ktorý pomáha stimulovať náš nervový a imunitný systém. Taktiež priaznivo pôsobí pri regenerácii a pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia.

2
3

Máte pravdepodobne mierne príznaky problémov s bolesťou, môže to byť ale aj príznakom iného ochorenia, ak by sa to časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu, pohyb a cvičenie. Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku čo je Váš špeciálny kľuč k zmierneniu bolesti, pričom napomáha stimulovať náš nervový a imunitný systém. Taktiež priaznivo pôsobí pri regenerácii a pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia.

4
6

Máte pravdepodobne klasické príznaky problémov s bolesťou, môže to byť ale aj príznakom iného ochorení, mali by ste preto vyhľadať odbornú pomoc. Veľmi by Vám s týmto problémom mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia, samozrejme ľudské telo potrebuje aj zdravú stravu, pohyb a cvičenie. Total Vital Max Prechladnutie-Bolesť-Regenerácia  obsahuje unikátnu zmes Zázvoru, Echinacei, Acai, Vitamínov C,D,B5,B12 a Cesnaku  čo je Váš  špeciálny kľuč k zmierneniu bolesti, pričom napomáha stimulovať náš nervový a imunitný systém. Taktiež priaznivo pôsobí pri regenerácii a pomáha redukovať príznaky chrípky či prechladnutia.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.