Test Matcha

Vplyv Matchy na Vitalitu a Imunitu je známy. Vitalitu ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Mnohokrát pociťujeme nedostatok energie pri fyzickej aktivite, fyzickej námahe, ale aj duševnej práci, či emocionálnom vypätí. Celkovo nás únava a vyčerpanosť obmedzujú a znižujú kvalitu nášho života.
 
Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.
Pri každej otázke je uvedených niekoľko odpovedí a Vašou úlohou je vybrať tú odpoveď, ktorá najpresnejšie vyjadruje Váš skutočný problém. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných troch mesiacoch. Každá odpoveď je ohodnotená určitým počtom bodov, pričom súčtom jednotlivých bodov vznikne celkové skóre.

Ako sa obvykle cítite po prebudení?
Bdelý, svieži
0
Nie celkom odpočinutý
1
Trochu unavený
2
Vyčerpaný a nevyspatý
3
Spíte toľko hodín koľko potrebujete aby ste sa cítil/a dobre?
Áno takmer vždy
0
Väčšinou áno
1
Väčšinou nie
2
Nie, takmer nikdy
3
Počas pracovného dňa sa obyčajne rýchlo unavíte?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
Počas pracovného dňa ťažko sústreďujete svoju pozornosť?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
V priebehu dňa máte pocit ťažkých nôh?
Nie, takmer nikdy
0
Väčšinou nie
1
Väčšinou áno
2
Áno takmer vždy
3
0
3

Nemáte žiadne prejavy nedostatku vitality a energie, ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám mohlo pomôcť pravidelné popíjanie Matcha čajov. Matcha obsahuje zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín, chlorofylu, ale aj katechínov a kofeínu   čo zrýchľuje metabolizmus a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu, taktiež pomáha posilňovať obranný a imunitný systém. Len jedna porcia čaju Matcha má veľkú dávku vitality a rovnaké nutričné ​​hodnoty ako 10 šálok zeleného čaju.

4
7
Máte pravdepodobne mierne príznaky nedostatku vitality a energie, môže to byť príznakom iného ochorenia, ak by sa to časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Mierne príznaky nedostatku vitality a energie môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami  so zníženou chuťou na jedlo, alebo s depresiami atď., Možno by Vám s týmto problémom mohol pomôcť náš Matcha prášok . Matcha obsahuje zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín, chlorofylu, ale aj katechínov a kofeínu   čo zrýchľuje metabolizmus a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu, taktiež posilňuje obranný a imunitný systém. Len jedna porcia čaju Matcha má veľkú dávku vitality a rovnaké nutričné ​​hodnoty ako 10 šálok zeleného čaju.
8
11
Máte pravdepodobne stredné príznaky nedostatku vitality a energie, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Stredne príznaky nedostatku vitality a energie môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami  so zníženou na jedlo, alebo s depresiami atď., Možno by Vám s týmto problémom mohol pomôcť náš Matcha prášok. Matcha obsahuje zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín, chlorofylu, ale aj katechínov a kofeínu   čo zrýchľuje metabolizmus a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu, taktiež posilňuje obranný a imunitný systém. Len jedna porcia čaju Matcha má veľkú dávku vitality a rovnaké nutričné ​​hodnoty ako 10 šálok zeleného čaju.
12
15
Máte pravdepodobne ťažšie príznaky nedostatku vitality a energie, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné aby ste vyhľadali odbornú pomoc. Ťažké príznaky nedostatku vitality a energie môžu byť samostatne alebo v kombinácii s psychickými problémami  so zníženou chuťou na jedlo, alebo s depresiami atď., Ako podpora by Vám s týmto problémom mohol pomôcť náš Matcha prášok. Matcha obsahuje zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín, chlorofylu, ale aj katechínov a kofeínu   čo zrýchľuje metabolizmus a má pozitívny vplyv na vitalitu celého organizmu, taktiež posilňuje obranný a imunitný systém.Len jedna porcia čaju Matcha má veľkú dávku vitality a rovnaké nutričné ​​hodnoty ako 10 šálok zeleného čaju.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.