Test Potencia-libido

Potencia a Libido je veľmi dôležitou súčasťou celkového fyzického a psychického zdravotného stavu a kvality života. Taktiež s tým súvisiaca porucha stoporenia je pomerne často sa vyskytujúca porucha mužského zdravia. Vplyv intímného zdravia na celkový zdravotný stav ľudia často podceňujú a prehliadajú a to je škoda. Všetci muži, mladší alebo starší, by mali pravidelne chodiť na urologické kontroly tak, ako sú zvykom gynekologické prehliadky u žien. Tento dotazník nám napomôže zorientovať sa, aby sme vedeli nájsť to správne riešenie našich zdravotných problémov.

Pri každej otázke je uvedených niekoľko odpovedí a Vašou úlohou je vybrať tú odpoveď, ktorá najpresnejšie vyjadruje Váš skutočný problém. V dotazníku je potrebné odpovedať na všetky otázky len jednou odpoveďou a brať pritom do úvahy zdravotný stav v posledných troch mesiacoch. Každá odpoveď je ohodnotená určitým počtom bodov, pričom súčtom jednotlivých bodov vznikne celkové skóre.
Tento jednoduchý dotazník môže poskytnúť len informatívne upozornenie, či by ste mali žiadať Vášho lekára o ďalšie vyšetrenie. Tento dotazník nenahrádza kompletné fyzikálne vyšetrenie.

Ako často máte chuť na styk zo svojou partnerkou? Alebo ako často máte chuť na styk s niekým koho ste stretli v každodennom živote?
Raz za 2-4 mesiace
1
Raz za mesiac
2
Raz za dva týždne
3
Raz-dva krát za týždeň
4
Každý deň
5
Ako by ste hodnotili svoju vlastnú dôveru v schopnosť dosiahnuť a udržať stoporenie?
Veľmi nízka dôvera
1
Nízka dôvera
2
Primeraná dôvera
3
Vysoká dôvera
4
Veľmi vysoká dôvera
5
Ak pri erotickej stimulácii došlo u Vás k stoporeniu, ako často bolo stoporenie dostatočné pre milovanie?
nedošlo k žiadnej aktivite
0
nikdy alebo takmer nikdy
1
málokedy (omnoho menej ako v polovici prípadov)
2
niekedy (asi v polovici prípadov)
3
väčšinou (viac ako v polovici prípadov)
4
vždy alebo takmer vždy
5
Ako často ste boli pri milovaní schopný udržať stoporenie aj po preniknutí do partnerky?
nepokúšal som sa o styk
0
nikdy alebo takmer nikdy
1
málokedy (omnoho menej ako v polovici prípadov)
2
niekedy (asi v polovici prípadov)
3
väčšinou (omnoho častejšie ako v polovici prípadov)
4
vždy alebo takmer vždy
5
Ak došlo k styku, ako obtiažne bolo pre Vás udržať stoporenie až do konca aktu (až do vyvrcholenia)?
nepokúšal som sa o styk
0
mimoriadne obtiažne
1
veľmi obtiažne
2
obtiažne
3
mierne obtiažne
4
bez problému
5
Ak ste sa milovali, ako často to bolo pre Vás uspokojivé?
nepokúšal som sa o styk
0
nikdy alebo takmer nikdy
1
málokedy (omnoho menej ako v polovici prípadov)
2
niekedy (asi v polovici prípadov)
3
väčšinou (omnoho častejšie ako v polovici prípadov)
4
vždy alebo takmer vždy
5
0
13
Máte veľmi závažné zhoršenie potencie, stoporenia a libida, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Môže to byť samostatne alebo v kombinácii so zníženou chuťou na styk, depresiami, únavovým syndrómom, stratou telesnej výkonnosti atď., Možno by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Potencia-Prostata-Libido. Obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie môže docieliť u mužov, kvalitnejšiu potenciu a  stoporenie, zlepšenie libida a zdravšiu prostatu.
14
19
Máte stredne závažné zhoršenie potencie, stoporenia a libida, môže to byť príznakom iného závažného ochorenia a je nevyhnutné čím skôr vyhľadať odbornú pomoc. Stredne závažné zhoršenie môže byť samostatne alebo v kombinácii so zníženou chuťou na styk, depresiami, únavovým syndrómom, stratou telesnej výkonnosti atď., možno by Vám s týmto problémom mohol pomôcť Total Vital Max Potencia-Prostata-Libido. Obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie môže docieliť u mužov, kvalitnejšiu potenciu a  stoporenie, zlepšenie libida a zdravšiu prostatu.
20
24

Máte mierne zhoršenie potencie, stoporenia a libida, môže to byť príznakom iného ochorenia, ak by sa tom časom zhoršovalo je lepšie potom vyhľadať odbornú pomoc. Mierne zhoršenie môže byť samostatne alebo v kombinácii so zníženou chuťou na styk, depresiami, únavovým syndrómom, stratou telesnej výkonnosti atď., možno by Vám s týmto problémom môže pomôcť Total Vital Max Potencia-Prostata-Libido. Obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie môže docieliť u mužov, kvalitnejšiu potenciu a  stoporenie, zlepšenie libida a zdravšiu prostatu.

25
30
Nemáte žiadny problém s potenciou, stoporením a libidom.  Ale ako prevencia pred týmito ťažkosťami by Vám mohlo pomôcť pravidelné užívanie Total Vital Maxu Potencia-Prostata-Libido. Obsahuje vyvážené a jedinečné kombinácie účinných látok, ktorých užívanie môže docieliť u mužov, kvalitnejšiu potenciu a  stoporenie, zlepšenie libida a zdravšiu prostatu.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.