Unikátna zmes látok pre Vašu prostatu a potenciu - Yellow RE/Vital Max(akcia 2+1)

PROSTATA
Zvýhodnená cena
Zmes prírodných látok ktorá predstavuje komplexné riešenie pre Vašu prostatu a potenciu
3balenia (Yellow RE/Vital Max 15ks tabliet) - užíva sa 30dní(1ks raz za dva dni)
Kód tovaru: 01
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom
  • Môže zlepšovať vitalitu celého organizmu a zvyšovať potenciu a libido
  • Pomáha zo starostlivosťou o prostatu
  • Zložky môžu pôsobíť preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné Zloženie
Pôvodná cena: 
59.70€
39.80€
Popis produktu: 

Muira Puama nazývajú ho často aj drevo potencie. Pomáha si zachovať „mužskú vitalitu“ až do vysokého veku. Podporuje potenciu, môže zvyšovať pocit rozkoše, pomáha pri problémoch s neplodnosťou. 

Všehoj Ázijský(Panax Ginseng) - je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne ktorý pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a napomáha pri mužských problémoch v posteli. 

Maca - môže zvyšovať „mužskú kondíciu“ a zachovávať ju do vyššieho veku. Má pozitívny vplyv na tvorbu a kvalitu spermií, pomáha pri problémoch s impotenciou, libidom a vitalitou.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) -   priaznivo vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu a tým podporuje potenciu a libido. Okrem pohlavnej sústavy kotvičník zlepšuje aj tú močovú a prispieva k správnemu fungovaniu prostaty, pôsobí močopudne, vďaka čomu sú močové cesty lepšie prečistené.

Zinok - slúži na zvyšenie tvorbu testosterónu a spermií u mužov, je významnou podpornou zložkou, ktorá vplýva na vzrušenie a kvalitu stoporenia.

Zdravá prostata je veľmi dôležitou súčasťou fyzického a psychického zdravia muža, preukázal sa významný vzťah medzi vyšším stupňom prostatických ťažkostí a jeho dopadom na potenciu a tým pádom aj na kvalitu pohlavného života.  Libido je prirodzenou súčasťou každého muža a aj ženy.
Ak sa Vaša mužská schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, ak trpíte častým močením, ak chcete zlepšiť potenciu a byť výkonnejší, ak chcete mať zdravšiu prostatu, je to práve nový Yellow Revital Max, ktorý môže pre Vás predstavovať to správne riešenie.

 Balenie:
Počet tabliet v balení: 15 ks.
Dávkovanie:
Jednu tabletu zapiť tekutinou raz za dva dni.Tiež je doporučené 1 tabletu zapiť tekutinou 120minút pred pohlavným stykom. Vyživový doplnok je určný na dlhodobé užívanie, odporúčana doba uživania 3 mesiace.
Upozornenie:
Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.
 
Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Zloženie: 

Zloženie v 1 tablete:
Ptychopetalum olacoides / Muira Puama(koreň) 100mg, Panax Ginseng/ Všehoj Ázijský(koreň) 100mg, Lepidium Meyenii /Maca/Žerucha Peruánska(koreň)100mg, Tribulus Terrestris / Kotvičník zemný(rastlina ) 70mg, Piper Nigrum / Čierne korenie (plod) 3mg, L-Arginin 50mg, L-Citrulin 50mg, Zinok / oxid zinočnatý 4mg (0,5 DDD(dennej doporučenej dávky)) , aditíva 33mg

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
8588005856034

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.