Unikátna zmes látok pre Vašu prostatu a potenciu - Yellow RE/Vital Max

PROSTATA
Zvýhodnená cena
Zmes prírodných látok ktorá predstavuje komplexné riešenie pre Vašu prostatu a potenciu
Yellow RE/Vital Max 15ks tabliet - užíva sa 30dní(1ks raz za dva dni)
Kód tovaru: 01
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom
  • Môže zlepšovať vitalitu celého organizmu a zvyšovať potenciu a libido
  • Pomáha zo starostlivosťou o prostatu
  • Zložky môžu pôsobíť preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné Zloženie
Pôvodná cena: 
26.90€
19.90€
Popis produktu: 

Muira Puama nazývajú ho často aj drevo potencie. Pomáha si zachovať „mužskú vitalitu“ až do vysokého veku. Podporuje potenciu, môže zvyšovať pocit rozkoše, pomáha pri problémoch s neplodnosťou. 

Všehoj Ázijský(Panax Ginseng) - je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne ktorý pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a napomáha pri mužských problémoch v posteli. 

Maca - môže zvyšovať „mužskú kondíciu“ a zachovávať ju do vyššieho veku. Má pozitívny vplyv na tvorbu a kvalitu spermií, pomáha pri problémoch s impotenciou, libidom a vitalitou.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) -   priaznivo vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu a tým podporuje potenciu a libido. Okrem pohlavnej sústavy kotvičník zlepšuje aj tú močovú a prispieva k správnemu fungovaniu prostaty, pôsobí močopudne, vďaka čomu sú močové cesty lepšie prečistené.

Zinok - slúži na zvyšenie tvorbu testosterónu a spermií u mužov, je významnou podpornou zložkou, ktorá vplýva na vzrušenie a kvalitu stoporenia.

Zdravá prostata je veľmi dôležitou súčasťou fyzického a psychického zdravia muža, preukázal sa významný vzťah medzi vyšším stupňom prostatických ťažkostí a jeho dopadom na potenciu a tým pádom aj na kvalitu pohlavného života.  Libido je prirodzenou súčasťou každého muža a aj ženy.
Ak sa Vaša mužská schopnosť oslabuje, alebo je nedostatočná, ak trpíte častým močením, ak chcete zlepšiť potenciu a byť výkonnejší, ak chcete mať zdravšiu prostatu, je to práve nový Yellow Revital Max, ktorý môže pre Vás predstavovať to správne riešenie.

 Balenie:
Počet tabliet v balení: 15 ks.
Dávkovanie:
Jednu tabletu zapiť tekutinou raz za dva dni.Tiež je doporučené 1 tabletu zapiť tekutinou 120minút pred pohlavným stykom. Vyživový doplnok je určný na dlhodobé užívanie, odporúčana doba uživania 3 mesiace.
Upozornenie:
Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.
 
Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Zloženie: 

Zloženie v 1 tablete:
Ptychopetalum olacoides / Muira Puama(koreň) 100mg, Panax Ginseng/ Všehoj Ázijský(koreň) 100mg, Lepidium Meyenii /Maca/Žerucha Peruánska(koreň)100mg, Tribulus Terrestris / Kotvičník zemný(rastlina ) 70mg, Piper Nigrum / Čierne korenie (plod) 3mg, L-Arginin 50mg, L-Citrulin 50mg, Zinok / oxid zinočnatý 4mg (0,5 DDD(dennej doporučenej dávky)) , aditíva 33mg

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
8588005856034

Hodnotenia produktu

Vyskúšal som toho veľa ale všetko bez žiadneho účinku, ale skúsil som aj tento Yellow Revital Max a po dvoch mesiacoch užívania som cítil zlepšenie. Konečne už som ani neveril že niečo vôbec funguje, ďakujem.

Mám problémy s nočným močením, chodievam tak 2-3 krát na malú. No po dlhodobom braní poviem nieje to žiadny zázrak, stále chodievam ale už iba raz takže som spokojný.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.