Efektívna zmes látok na zdravé nechty, vlasy a pleť a na vyhľadenie vrások

Zvýhodnená cena
Zmes L-metionínu, biotínu, kolagénov, kyselín hyaluronovej, listovej, pantoténovej a extraktov žihľavy a serenoi, ktorá zabezpečuje maximálny efekt pre udržanie Vášho mladistvého vzhľadu, zdravých vlasov a nechtov
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením - 60 kapsúl – na 30dní(2ks denne)
Kód tovaru: 11
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok na zdravé nechty, vlasy a pleť a na redukciu vrások
  • Má omladzujúci účinok 
  • Vyživuje a zlepšuje kvalitu vlasového vlákna
  • Pomáha udržať pevnú a pružnú pokožku
  • Na spevnenie a posilnenie nechtov
  • Prírodné zloženie
Pôvodná cena: 
24.90€
19.90€
Popis produktu: 

L-metionín - telo si ho nedokáže vytvoriť, preto ho musí prijať zo stravy. Pomáha vlasom s obranou proti lámavosti vlasov, urýchľuje bunkový metabolizmus a podporuje ochranu našeho tela pred vplyvom voľných radikálov, ktoré svojou činnosťou urýchľujú bunkové starnutie.

Pŕhľava dvojdomá -  obsahuje kyselinu kremičitú, ktorá prospieva vlasom a nechtom, pozitívne pôsobí na rast vlasov a pomáha zabraňovať ich vypadávaniu. Taktiež ma detoxikačné vlastnosti a pomáha čistiť krv.

Serenoa plazivá - Podporuje prirodzený rast vlasov a kvalitu vlasov, a takisto prispieva k normálnemu stavu nechtov a pleti.

Kyselina hyalurónová - je schopná zadržiavať vodu. Kvôli tejto vlastnosti je súčasťou mnohých kozmetických prípravkov, ktoré majú spomaľovať starnutie kože a vyhladzovať vrásky.

Kolagén typu I a typu II -  často sa používajú na zvyšenie elasticitu pleti, napomáhajú redukovať tvorbu nových vrások. Podporujú ochranu pokožky pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi, pozitívne pôsobia na rast a kvalitu nechtov.

Kyselina Pantoténová -  je dôležitá pre rast a normálnu funkciu telesného tkaniva, prispieva k regeneračným procesom pokožky (hojenie rán a epitelizácia), podieľa sa aj na stimulácii rastu a pigmentácie vlasov.

Kyselina listová -  podporuje imunitný systém, psychickú rovnováhu a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek a hojení rán. 

Biotín -  Je známy predovšetkým pre svoju dominantnú úlohu v podpore správneho fungovania kože, vlasov a nechtov.

Vitamín E - prírodný antioxidant ktorý pomáha chrániť bunky pred stárnutím a voľnými radikálmi. Pomáha omladzovať pokožku a pri reduckii nových vrások.

Stres, nezdravá strava, nedostatočná hydratácia, nezdravý životní štýl, nedostatok spánku a množstvo ďalších príčin má za následok poškodenie a zhoršenie stavu našej pokožky, vlasov a nechtov . Viditeľné stopy našich odžitých rokov alebo nezdravého životného štýlu ostávajú prítomné. Príroda však našťastie ponúka možné riešenia na tieto problémy. Výsledkom je naozaj efektívny prírodný komplex výživných látok a vitamínov pre Vaše vrásky, vlasy, pleť aj nechty. Total Vital Max-Pleť-Vrásky-Vlasy-Nechty je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes  L-Metionínu, Biotínu, Kolgénov, kyselín Hylaurónovej, Listovej, Pantoténovej a extraktov z Pŕhľavy a Serenoi, ktorá je efektívna pri redukciu vrások, priaznivo pôsobí na udržanie mladistvého vzhľadu, zdravých vlasov a nechtov. Je to špeciálna formula, ktorá podporuje samotnú výstavbu vlasov, pomáha udržať pevnú a pružnú pokožku a zvyšuje silu nechtov.

Balenie zmesi látok na zdravé nechty, vlasy, pleť a vrásky:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

 

Zloženie: 

 


Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585609

Hodnotenia produktu

Po mesiaci užívania cítim pružnejšiu a pevnejšiu pleť, spokojnosť.

Prípravok posilnil vlasy a myslím že vyzerajú lepšie.

-Primárne som začala užívať kvôli zlým nechtom, ale musím povedať že po čase mám pevnejšiu pleť a krajšie vlasy takže som rada.

Mám problém s lámavosťou nechtov, skúsila som a zdá sa mi že sú o čosi pevnejšie, ale čakala som viac.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.