Zmes vitamínov na prostatu a potenciu

POTENCIA LIBIDO
PROSTATA
Zvýhodnená cena
Zmes macy, tribulusu, serenoi, gravioly a ženšenu, ktorá Vám pomôže pri problémoch s močovými cestami, prostatou, potenciou a libidom. Taktiež aktívne prispieva k zvýšeniu Vašej pohlavnej aktivity
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením - 60 kapsúl – užíva sa 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 13
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok
  • Podporuje správnu funkciu prostaty a močových ciest
  • Zlepšuje libido mužov i žien
  • Pomáha zvýšiť mužskú výkonnosť
  • Zložky môžu pôsobíť preventívne proti vzniku rakoviny prostaty
  • Prírodné zloženie

 

Pôvodná cena: 
24.20€
19.90€
Popis produktu: 

Žerucha Peruánska (Maca) - podporuje starostlivosť o Vašu prostatu a zvyšuje „mužskú kondíciu“.
Ženšen kórejský - je najsilnejším posilňujúcim prostriedkom v ázijskej medicíne ktorý pomáha zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a napomáha pri mužských problémoch v posteli.
Graviola - Annona Šupinatá - priaznivo vplýva na srdcovo cievnu sústavu, pomáha znižovať krvný tlak, može prospievať pacientom s onkologickým ochorením a používa sa pri problémoch s rakovinou prostaty.
Serenoa plazivámá priaznivé účinky na prostatu a močové cesty. Počas štúdií sa preukázalo, že aktívne zložky rastliny môžu pomáhať znižovať príznaky zväčšenej prostaty (hyperplázia). 
Kotvičník Zemný (Tribulus Terrestris) priaznivo vplýva na normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu a tým pomáha zvyšovať potenciu a libido. Okrem pohlavnej sústavy kotvičník zlepšuje aj tú močovú a prispieva k správnemu fungovaniu prostaty, pôsobí močopudne, vďaka čomu sú močové cesty lepšie prečistené.

Zinok - slúži na zvyšenie tvorby testosterónu a spermií u mužov, je významnou podpornou zložkou, ktorá vplýva na vzrušenie a kvalitu stoporenia.

Zdravá prostata je veľmi dôležitou súčasťou fyzického a psychického zdravia muža, preukázal sa významný vzťah medzi vyšším stupňom prostatických ťažkostí a jeho dopadom na potenciu a tým pádom aj na kvalitu pohlavného života. Libido je prirodzenou súčasťou každého muža a tiež ženy. Na jeho funkciu majú vplyv hormóny a činnosť hormonálnej sústavy, je teda celkom prirodzené, že časom je znížené, pretože vekom klesá tvorba mužských a ženských hormónov.
Total Vital Max-Prostata-Potencia-Libido je doplnok stravy obsahujúci unikátnu zmes Macy, Tribulus, Serenoa, gravioly a Ženšenu, ktorá môže napomáhať pri problémoch s močovými cestami, prostatou, potenciou a libidom čo prispieva k zvýšeniu pohlavnej aktivity.
Zložky pomáhajú zmierňovať problémy s močovým ústrojenstvom a môžu pôsobiť preventívne pri rakovine prostaty. Zmes obsahuje jedinečný a čisto prírodný zdroj všetkých potrebných zložiek na zlepšenie prekrvenia pohlavného orgánu, pre zdravšiu mužskú prostatu a výbornú potenciu.
 

Balenie výživového doplnku:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie vitamínov na prostatu:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES) č.1924 / 2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

Zloženie: 

Zloženie výživového doplnku na prostatu, potenciu a libido
Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585611

Hodnotenia produktu

Kúpila som manželovi a spokojný sme, ďakujeme.

Po prvom balení pozorujem mierne zlepšenie. Určite budem pokračovať.

Po dvoch týždňoch užívania sa mi zlepšili problémy s nočným močením. V intímnej oblasti som nečakal žiadne zázraky ale musím povedať aj tam cítim mierne zlepšenie napriek môjmu veku. Som spokojný a zakúpil som ďalšie balenie.

Zjedol som 1 balenie a zatiaľ nič moc, ešte vyskúšam jedno a uvidím.

Beriem 3 týždne a som veľmi spokojný. Ale zdá sa mi, že to má väčšiu účinky na potenciu ako na prostatu.

Dobrý den, doporučuji všem - včetně mužům vyššího věku, jako jsem já. I v mých letech jsem to ještě nezabalil, není problém si pomoci tabletou.

Váhal som. Všade po webe sa to hemží reklamami a zavádzajúcimi "zaručenými" skúsenosťami, poradiť sa človek viacmenej nemá kde. Niežeby som mal akútny problém, chcel som dopriať dotyčnej viac potešenia... nakoniec sa podarilo, Ďakujem.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.