MATCHA BAMBUSOVÁ METLIČKA - 1ks

MATCHA
Matcha Príslušenstvo
Metlička Matcha je ručne vyrobená v Japonsku a je absolútnou nevyhnutnosťou pre autentickú prípravu Matchy
Vyšľahajte svoj prášok Matcha s pravou bambusovou metličkou priamo z Japonska
Kód tovaru: 33
Skladom: 
Skladom

+ ručne vyrobená z bambusu priamo v Japonsku
+ pre tradičnú a autentickú prípravu
+ optimálne rozloženie prášku podporuje intenzívnu a aromatickú chuť
+ má celkovo 80 jemných štetín a Japonský názov je „Chasen“

 

Pôvodná cena: 
12.90€
9.90€
Popis produktu: 

 Bambusová metlička je s láskou ručne vyrobená v Japonsku a je absolútnou nevyhnutnosťou pre autentickú prípravu Matchy!
   Matcha čaj sa aj dnes pripravuje podľa japonskej tradície, vyšľahaním prášku vo vode vytvára metlička intenzívne zelený čaj s veľmi zvláštnou arómou. Aby ste si Matcha čaj mohli správne vychutnať, nemali by ste sa zaobísť bez našej Bambusovej metličky. Má celkovo 80 jemných štetín a vo svojej domovskej krajine sa volá „Chasen“.
   Aby mohla vyvinúť svoj optimálny účinok, musíte túto metličku používať správne.
Vďaka množstvu štetín, ktorými metla Matcha disponuje, sa prášok vo vode optimálne rozloží. To zase podporuje intenzívnu a aromatickú chuť.
 

AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ BAMBUSOVÚ METLIČKU

Používanie metličky Matcha vyžaduje trochu cviku, najprv držte metlu voľne. Najlepšie je uchytenie medzi ukazovákom a prstenníkom. Najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť správny pohyb, je predstaviť si W vo vode. Tento pohyb opakujete dovtedy, kým na povrchu čaju neuvidíte penu typickú pre čaj Matcha. Výsledný čaj je vzdušný a obzvlášť krémový. Hneď ako je pena viditeľná, prášok zeleného čaju je vo vode optimálne rozptýlený.
 

ČISTENIE BAMBUSOVEJ METLIČKY

Bambusovú metličku po čajovom obrade očistíte tak, že ju po napenení krátko podržíte pod vlažnou vodou a zmyjete posledné zvyšky čaju matcha, nesmiete ju v žiadnom prípade umývať v umývačke riadu!  Vaša metlička tak zostane v dobrom stave a zachová si svoju funkciu.
 
Tip: Aby sa štetiny pri častom udieraní pri miešaní neodlomili, vždy predtým metličku nakrátko vložte do horúcej čajovej vody. Bambusové drevo absorbuje vlhkosť a štetiny sa stanú oveľa pružnejšie.
 
 

Hodnotenia produktu

This is the perfect blog for everyone who really wants to find <br> <br> out about this topic. You understand so much its <br> <br> almost tough to argue with you (not that I really will need to…HaHa).<br> <br> You certainly put a brand new spin on a topic that's <br> <br> been discussed for many years. Excellent stuff, just great!<br> <br> <br> <br> <br> <br> Here is my web page ... <a href="https://canadapharmacy.teachable.com">online order medicine</a>

Hi there to all, the contents present at this web page are actually remarkable <br> <br> for people knowledge, well, keep up the good work fellows.<br> <br> <br> <br> <br> <br> Review my site ... <a href="https://graph.org/The-Way-To-Get-Health-Care-At-Home-During-COVID-19---Health--Fitness-04-07">canadian pharmacies online</a>

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.