Efektívna zmes na podporu plodnosti a tehotenstva

Zvýhodnená cena
Zmes kyseliny listovej, omega-3 mastných kyselín (EPA, DHA), vápnika, železa, jódu, vitamínov E, C, D, B3, B6, B12, ktorá bola navrhnutá tak, aby vyhovovala mamičkám a ich bábätkám vo všetkých dôležitých oblastiach
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením na podporu tehotenstva a plodnosti - 60 kapsúl – na 30dní (2ks denne)
Kód tovaru: 15
Skladom: 
Skladom
  • Unikátna zmes prírodných látok a vitamínov na podporu tehotenstva
  • Prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva
  • Na podporu plodnosti mužov aj žien
  • Prispieva k zdravému vývoju plodu
  • Na podporu správneho fungovaniu imunitného systému
  • Prírodné zloženie

 

Pôvodná cena: 
24.90€
18.90€
Popis produktu: 

3-omega mastné kyseliny EPA a DHA sú látky, ktoré si naše telo nevie samo vytvoriť. Podporujú pre dieťatko správny vývoj mozgu, srdca a zraku taktiež udržiavajú zdravé cievy a dobrý krvný tlak matky. Dôležité sú aj pre dojčiace ženy, pretože pozitívne ovplyvňujú správny rast a vývin dieťatka.

Vitamín E dokáže pozitívne vplývať na regeneráciu buniek a vďaka tejto vlastnosti je často využívaný aj pri zvyšovaní plodnosti. Je blahodárny pre zdravie vaječníkov, keďže podporuje kvalitu vajíčok. Je to jeden z vitamínov ktorý sa užíva na zvýšenie šance na otehotnenie(spolu s kyslinou listovou, vitamínom B3, vitamínom D a 3-omega mastnými kyselinami). 

Kyselina listová - je jednou z najdôležitejších látok, nevyhnutných pre správny vývin bábätka počas prenatálneho obdobia. Prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k syntéze aminokyselín a k optimálnej tvorbe krvi. Podporuje imunitný systém, psychickú rovnováhu, vitalitu a zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek. 

Vapnik vyvíjajúci sa plod spotrebuje pri tvorbe svojich kostí veľké množstvo vápnika. Zohráva dôležitú funkciu nielen pri tvorbe kostí a zubného tkaniva, ale je potrebný aj pri zrážaní krvi, činnosti nervovej sústavy a svalstva.

Magnézium - v tehotenstve je zvýšená spotreba magnézia, s rastom plodu totiž stúpajú nároky na spotrebu magnézia. Zvýšená fyzická záťaž, tehotenstvo, viaceré chronické ochorenia alebo jednostranná strava sú častým dôvodom úbytku magnézia a železa v našom tele. Tento minerál zmierňuje ranné nevoľnosti v tehotenstve, udržiava správnu hladinu cukru a cholesterolu v krvi a pomáha regulovať nepravidelný srdcový rytmus.

Vitamíny B3, B6, B12, C - tieto vitamíny podporujú normálnu funkciu imunitného systému. Prispievajú k udržaniu normálneho energetického metabolizmu a normálnej funkcii nervového systému. Pomáhajú znižovať pocit únavy a vyčerpania. Podieľajú sa taktiež na tvorbe DNA,  na delení buniek v tele, tvorbe krvi a rastových procesoch.

Vitamín D - prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a hrá úlohu pri bunkovom delení. Má tiež veľký vplyv na udržanie zdravého stavu zubov a kostí, a to nielen v priebehu tehotenstva.

Železo, Jód Železo je veľmi dôležité pre tvorbu hemoglobínu – proteínu obsiahnutého v červených krvinkách, vďaka ktorému dokážu transportovať kyslík. Nedostatok železa v tele matky môže zvyšovať riziko predčasného pôrodu, nízkej pôrodnej váhy bábätka alebo dokonca riziko úmrtia dieťatka či matky. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a jej správnej funkcii. 
 

Príprava na tehotenstvo a podpora plodnosti

Ak plánuješ otehotnieť, mala by si začať dávať väčší pozor na svoj životný štýl. Aby si pomohla svojmu dieťatku k čo najlepšiemu štartu do života, je veľmi dôležité správne sa starať o svoj celkový telesný stav, vyhýbať sa stresu a stravovať sa pestro a vyvážene. S jednou vecou Vám naozaj dokážeme pomôcť, Total Vital Max Tehotestvo-Plodnosť je efektívny prírodný hormóno-reguačný komplex výživných látok a vitamínov určených pre ženy pred a počas tehotenstva. Zmeniť svoj životný štýl a vyhnúť sa stresu musíte už zvládnuť sama.
Total Vital Max-Tehotestvo-Plodnosť je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Kyseliny listovej, Omega-3 mastných kyselín(EPA,DHA), Vápnika, Železa, Jódu, Vitamínov C,D3,B6 a E, ktorá prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k udržaniu zdravých kostí, svalov, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy Vás a Vášho bábätka. Je to jedinečná kombinácia, ktorá bola navrhnutá tak, aby vyhovovala mamičkám a ich bábätkám vo všetkých dôležitých oblastiach. Revitalizujte svoju reprodukčnú sústavu s doplnkom Total Vital Max Tehotestvo - Plodnosť.

Balenie zmesi na podporu plodnosti:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. 
Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.

Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

 

Zloženie: 

 


Výrobok nie je určený ako liek.
Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl.

EAN: 
858800585613

Hodnotenia produktu

Beriem pár týždňov, myslím že tieto vitamíny pomáhajú, hlavne sa nebojím že či má bábätko zo stravy všetko čo potrebuje, odporúčam.

celkom dobré zloženie za rozumnú cenu, vďaka

Super produkt pre tehotné.

Pridať nové hodnotenie

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.